12.02.2022
Телеканал NTD

100-річна японська фірма припиняє виробництво сірників

100-річна японська фірма припиняє виробництво сірників

Кінець епохи. Незабаром верстати цієї японської компанії припинять виробляти традиційні сірникові коробки. Їх випускали коло ста..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Кінець епохи. Незабаром верстати цієї японської компанії припинять виробляти традиційні сірникові коробки. Їх випускали коло ста років у тихому місті Хімедзі. Воно відоме завдяки давньому замку, делікатесним морським вуграм і тим таки сірникам.

Але з часом цей товар утратив актуальність. Раніше на коробках друкували усіляку рекламу й роздавали їх у готелях, барах та ресторанах. Тепер просування переходить в онлайн.

До речі, рішення про закриття спричинило шквал невдоволення. Японці почали згадувати кадри зі старих фільмів і ділитися в мережі колекціями сірникових коробок.

[Кендзі Кобаясі, власник фабрики]:
«Стільки людей висловили розчарування, тому ми більше ніж будь-коли відчували, що сірники стали частиною повсякденного життя».

Директор компанії Кендзі Кобаясі каже, що ніколи не курив. З його слів, сірники виконують ту саму функцію, що й сувеніри. Його компанія була на ринку лідером. І зараз на неї припадає коло 70 % усього обсягу виробництва сірників у країні.

[Кендзі Кобаясі, власник фабрики]:
«Наше виробництво різко скоротилося через зниження попиту. Прикро, але ми вирішили зупинити виробництво».

Японці досі запалюють сірниками ароматичні палички та свічки, або ж розпалюють каміни чи барбекю.

Компанія, що виробляла сірники, має понад 1000 клієнтів. Водночас вона розширює асортимент, переходячи на одноразові рушники та вологі серветки.
Коротке посилання на цю сторінку:

100-річна японська фірма припиняє виробництво сірниківВ Афганістані стало вдвічі більше дітей, які потерпають від гострого недоїданняМедичний туризм до Індії знову оживаєАпокаліпсис у центрі столиці: руйнується парк атракціонів в Анкарі«Дику» річку Албанії хочуть зробити заповідноюСуд у США відмовився дати слонисі Хеппі людські праваРідкісні пінгвіни повернулися на волю в АргентиніМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїВертикальні ферми створять продовольчу безпеку ОАЕ

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: