16.07.2022
Телеканал NTD

Морозиво у вигляді голови мільярдера з’явилося в США

Морозиво у вигляді голови мільярдера з'явилося в США

«Заковтни Гейтса», «Укуси Безоса», «Пожуй Маска» та «Закуси Джеком». Морозиво з такими назвами продають у Нью-Йорку...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

«Заковтни Гейтса», «Укуси Безоса», «Пожуй Маска» та «Закуси Джеком». Морозиво з такими назвами продають у Нью-Йорку. Так американцям пропонують скуштувати багатство на смак. Холодний десерт зроблено у вигляді голів мільярдерів технологічного сектору.

Покупці, перш ніж почати їсти, сміються й фотографують написи. Анжеліка обрала морозиво у вигляді Джефа Безоса.

[Анжеліка Вілсон, покупниця]:
«Він з одного боку чорний, а з іншого червоний. Чудовий вибір. Смак не тягне на понад 100 мільярдів доларів, але приємний: полуничний та вершковий».

Популярний також Ілон Маск.

[Джеремі Клітцман, покупець]:

«Я не люблю їх усіх приблизно однаково. Але насправді зараз я живу в Остіні (в Техасі), й Ілон (Маск) багато чого там робить. А я трохи стежу за цими подіями. Морозиво досить смачне».

Порція коштує десять доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Морозиво у вигляді голови мільярдера з’явилося в СШАНародний киргизький танець допомагає лікувати легеніРідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціонУ Гонконгу залишилася лише одна фабрика, де порцеляну розписують вручнуДесятки сортів манго привезли на індійський фестивальРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світіБолгарія відзначила День слов’янської писемностіЯк жив багатий давньоримський купець, тепер можна побачити зсерединиЛіванський гончар зберігає ремесло для майбутніх поколіньУ Мадриді фестиваль фламенко проходить просто неба

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: