16.07.2022
Телеканал NTD

Повені спричинили хаос на півночі Пакистану

Повені спричинили хаос на півночі Пакистану

Мусонні зливи й далі спричиняють повені в Пакистані. На цих кадрах рятують дитину в сільській місцевості,..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Мусонні зливи й далі спричиняють повені в Пакистані. На цих кадрах рятують дитину в сільській місцевості, що на півночі країни. Дівчинка — у пастці між двома бурхливими потоками. Цього разу все закінчилося добре — дитина в безпеці.

[Аллам Нур Хайдер, представник влади]:
«Повінь завдала руйнувань у Діамерському окрузі. У пастці опинилися дві дівчинки. Їх урятували двоє хлопців. Головний міністр Гілгіт-Балтистану оголосив, що обом рятівникам видадуть по тисячі доларів і почесну грамоту».

Проте декому пощастило менше. Через повені впродовж тижня загинуло сім осіб.

[Аллам Нур Хайдер, представник влади]:
«Також кілька людей постраждало в окрузі Гхізер — прекрасному туристичному місці. Пошкоджено інфраструктуру, зруйновано будинки, змило худобу».

Загалом, за даними Національного управління боротьби зі стихійними лихами Пакистану, цього сезону дощів унаслідок повеней у всій країні вже загинуло 176 осіб. Тисячі втратили житло.

Нагадаємо, найбільші в історії Пакистану повені були у 2010 році. Тоді затопило п’яту частину країни та постраждало 20 мільйонів осіб. Понад півтори тисячі загинуло.
Коротке посилання на цю сторінку:

Повені спричинили хаос на півночі ПакистануДжо Байден розпочав важливе близькосхідне турне з візиту до ІзраїлюПрактично за крок до війни: влада Косова поступиласяРосійський військовик визнав себе винним у воєнному злочиніМасова загибель риби в Одрі: аналізи поки не виявили точної причини19-річний політик: південнокорейська студентка балотується до мерії СеулаМіж двома Кореями в селі Пханмунджом поки спокійно, але чи надовго?Борис Джонсон залишається прем’єр-міністромЖителі Пекіна бояться можливого суворого локдаунуКраїни ЄС домовилися знизити імпорт російської нафти на 90 %

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: