01.10.2022
Телеканал NTD

Шанхай і Пекін послаблюють карантинні заходи

Шанхай і Пекін послаблюють карантинні заходи

У Шанхаї навколо житлових комплексів розбирають паркани, а також знімають огороджувальні стрічки довкола площ і будівель...

Дата завантаження: 2022-07-01

video

У Шанхаї навколо житлових комплексів розбирають паркани, а також знімають огороджувальні стрічки довкола площ і будівель. Місто з 25-мільйонним населенням 1 червня скасовує суворий карантин, що тривав два місяці через спалах коронавірусу.

У понеділок увечері жителям деяких кварталів дозволили вийти на вулицю. Зажорсткі карантинні заходи викликали невдоволення й навіть протести. Багато хто скаржився на нестачу їжі й ліків. До того ж локдаун боляче вдарив по економіці міста й усього Китаю, порушивши ланцюги постачання й навіть уповільнивши міжнародну торгівлю.

[житель Шанхая]:
«Сьогодні перший день, коли нам дозволили вільно виходити на вулицю. Дуже радий, бо ми стільки днів сиділи вдома».

[житель Шанхая]:

«Мій квартал відкрили, тож я вийшов. Побачив перукаря, який робив зачіски на вулиці, і вирішив підстригтися. Я не стригся понад три місяці, було некомфортно».

У Пекіні заходи теж послаблюють. На вулицях та в метро стало більш людно. Жителі деяких районів повертаються на роботу.

[житель Пекіна]:
«Я непокоюся. Цього разу спалах тривав порівняно недовго. Якщо період буде тривалішим, це вплине на нашу роботу».

Черги до пунктів тестування в столиці є й досі. Також жителі найбільшого району Чаоян і нині мають працювати з дому.

Влада Китаю застосовує щодо коронавірусу політику «нуль терпимості». Якщо виявляють навіть невелику кількість нових хворих, закривають будинки й цілі квартали. Багато хто вважає, що це шкодить більше, ніж сам коронавірус.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шанхай і Пекін послаблюють карантинні заходиКраїни ЄС домовилися знизити імпорт російської нафти на 90 %У Валенсії — найсильніша повіньПорожні магазини й вулиці: Пекін і далі посилює карантинБорис Джонсон залишається прем’єр-міністромКорабельна аварія в Індонезії: 25 людей зникли безвістиЯєчна криза: перед Великоднем у світі злетіли ціни на яйцяНові санкції проти Росії запровадили США, Велика Британія та ЄСАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантинуМакрон та Ле Пен вийшли у другий тур президентських виборів у Франції

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: