01.10.2022
Телеканал NTD

Канада хоче запровадити національний мораторій на продаж та купівлю зброї

Канада хоче запровадити національний мораторій на продаж та купівлю зброї

У Канаді можуть запровадити національний мораторій на володіння зброєю. Відповідний закон подав уряд Джастіна Трюдо. Якщо..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

У Канаді можуть запровадити національний мораторій на володіння зброєю. Відповідний закон подав уряд Джастіна Трюдо. Якщо його ухвалять, він стане одним із найжорсткіших за попередні 40 років.

Документ забороняє купівлю, продаж, перепродаж та ввезення пістолетів. Також ліцензії позбавлять осіб, які вдавалися до домашнього насильства.

Закон подали за тиждень після масової стрілянини в американському місті Ювалд штату Техас. Там загинуло 19 дітей.

[Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Канади]:
«Ми також боремося з контрабандою та незаконним обігом зброї, збільшуючи максимальні кримінальні покарання та надаючи поліції більше інструментів для розслідування. Також потрібно модифікувати магазинні коробки, щоб вони не вміщали більш як п’ять патронів».

Закон не стосуватиметься професійних спортсменів, які займаються спортивною стрільбою, а також людей, що надають охоронні послуги.

Водночас у магазинах можуть заборонити продаж дитячих іграшок, що нагадують справжні пістолети.

Власники магазинів зброї законопроєктом невдоволені.

[Мет Мендел, власник магазину зброї]:
«Думаю, що це марнування ресурсів, які можна було б витратити, наприклад, на боротьбу з торгівлею людьми. Навряд чи цей закон допоможе усунути проблему насильства в Канаді».

Два роки тому в Канаді заборонили продаж та використання понад тисячі моделей штурмової зброї. Це сталося після масової стрілянини в Новій Шотландії. Водночас деякі власники зброї оскаржують це рішення в суді.
Коротке посилання на цю сторінку:

Канада хоче запровадити національний мораторій на продаж та купівлю зброїУнікальний готель в Індії: замість скла — сонячні панеліГондольєри очищають від сміття канали ВенеціїЗупинити пустелю: як Йорданія відроджує втрачену землюПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворюванняРозпечену лаву Етни зняли зблизька на відеокамеруНайбільше водосховище США висохло до рекордно низького рівняСлабозора мотоциклістка: перша на дорогах АвстраліїЛікарі на верблюдах: як кенійська клініка допомагає віддаленим селамНайстаріше дерево у світі, імовірно, росте в Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: