02.12.2022
Телеканал NTD

Стрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітей

Стрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітей

Жителі американського міста Ювалд штату Техас сумують за загиблими дітьми. Напередодні тут у початковій школі під..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Жителі американського міста Ювалд штату Техас сумують за загиблими дітьми. Напередодні тут у початковій школі під час стрілянини загинуло 19 дітей і вчителька. Їх убив 18-річний учень цієї школи Сальвадор Рамос. Його застрелили.

Ще 15 дітей перебувають у лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості. 10-річна дівчинка — у критичному стані. До нападу в школі Рамос також вистрілив у свою бабусю. Нині вона в реанімації.

Інцидент стався за два дні до літніх канікул. Наразі навчальний заклад закрито до кінця року.

Попереднє розслідування показало, що юнак діяв сам. Його мотиви поки невідомі.

До школи він приїхав машиною. На ньому був бронежилет. Він мав пістолета й напівавтоматичну гвинтівку AR-15 із магазинами великої місткості.

А застрелив його співробітник прикордонної служби США, який у цей час був недалеко від школи й почув постріли. Також у перестрілці дістали поранення двоє прикордонників.

[Піт Арредондо, голова поліції Ювалда]:
«Ми молимося за всі сім’ї. Також сподіваюся, що ви поважатимете їхнє приватне життя. На місці злочину триває робота. Щойно з’являться якісь новини, ми одразу повідомимо всіх родичів».

У Ювалді живе 16 тисяч осіб. 80 % населення — латиноамериканці. Звідси до кордону з Мексикою — 130 км.

Переважна більшість із 500 учнів школи — іспаномовні.

Коротке посилання на цю сторінку:

Стрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітейПрезидент Європейської комісії засудила російський продовольчий шантажПовінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиСильний ураган налетів на Західну НімеччинуВерховний суд США скасував закон, який дозволяв аборти30-метрова стіна обвалилася на житлові будинки в Ла-ПасіКорабельна аварія в Індонезії: 25 людей зникли безвістиЗемлетрус в Афганістані: щонайменше 1000 загиблихЯпонія і Таїланд підписали оборонну угодуУ Шанхаї несподівано почали повідомляти про смерті від COVID-19

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: