01.11.2022
Телеканал NTD

Метеорити, паличка Гаррі Поттера й пазурі Росомахи: незвичайний аукціон в Італії

Метеорити, паличка Гаррі Поттера й пазурі Росомахи: незвичайний аукціон в Італії

Червона маска Людини-павука, яку носив Том Голланд, дивиться у бік надзвичайної колекції. У центрі невеликого тосканського..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Червона маска Людини-павука, яку носив Том Голланд, дивиться у бік надзвичайної колекції.

У центрі невеликого тосканського містечка Ареццо, що неподалік Флоренції, є унікальна галерея. Тут зібрали найрізноманітніший реквізит із фільмів, а також справжні метеорити.

У власника колекції Луки Каблері є великі зв’язки в Голлівуді. Саме завдяки їм він дізнається, коли трапляється нагода придбати пам’ятні речі з фільмів. А ще має свою команду в Марокко, яка прочісує пустелю в пошуках метеоритів.

[Лука Каблері, власник галереї]:
«Наші клієнти — це люди, які хочуть собі додому, в офіс, на яхту чи літак якісь дивні речі. Їм потрібне щось справді унікальне. Іноді у себе у вітальні вони ставлять череп динозавра чи шматочок Місяця».

Усі ці унікальні предмети планують продати на аукціоні. А раніше колекцію могли оглянути лише найбагатші й найзнаменитіші. І тільки за попереднім записом.

[Лука Каблері, власник галереї]:
«Ареццо — це маленьке місто, тут немає аеропорту. Вони прибували до Флоренції, а потім летіли сюди вертольотом. Тут були дві години, щось купували, а потім вилітали».

Фрески на стелі, метеорити з Марсу й Місяця, опудало крокодила, оригінальні малюнки Гомера Сімпсона та байк із «Безтурботного їздця».

Кілька років тому галерея була визнана гідною обкладинки журналу National Geographic. Це привернуло до неї увагу колекціонерів.

Утім, туристи, які приїжджають до Ареццо, як і раніше, не знають, що за цими непримітними дверима — антикваріат віком сотні, а іноді й мільярди років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Метеорити, паличка Гаррі Поттера й пазурі Росомахи: незвичайний аукціон в ІталіїМісячний пил продадуть на аукціоні в Нью-Йорку за сотні тисяч доларівЛіванський гончар зберігає ремесло для майбутніх поколіньШалений попит на десерт із манго в Таїланді розпочався через співачку«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїРаритети зі світу спорту, музики й політики відкрили публіці в Нью-ЙоркуНародний киргизький танець допомагає лікувати легеніУнікальну колекцію робіт Рафаеля зібрали в одному музеїДайвери полюють на морських зірок, щоб урятувати річкових мешканцівУ Данії збудували копію човна вікінгів, що плавав у XI столітті

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: