06.11.2022
Телеканал NTD

Метеликів-монархів стало прилітати більше

Метеликів-монархів стало прилітати більше

Тендітні й знамениті. Ці метелики відомі під гучною назвою данаїда монарх. Розмах крил сягає десяти сантиметрів...

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Тендітні й знамениті. Ці метелики відомі під гучною назвою данаїда монарх. Розмах крил сягає десяти сантиметрів. Монарх — один із найбільших метеликів на планеті. Ці комахи з темно-жовтогарячими крилами займають великі території.

Довгий час популяція метеликів-монархів зменшувалася. Проте нове дослідження Всесвітнього фонду дикої природи показало, що торік на зимівлю до Мексики метеликів прилетіло на третину більше, ніж роком раніше.

У мексиканському штаті Мічоакан є біосферний заповідник для комах цього виду. Згідно з дослідженням, у 2021 році колонія метеликів зайняла територію завбільшки три гектари. 2020-го ця площа становила два гектари.

Однак усе це значно менше за показники 90-х років. Тоді метелики-монархи заселяли територію 18 гектарів. Учені кажуть, що ці комахи, як і раніше, потребують захисту. Їм загрожує вирубування лісів і зникнення рослин, на яких вони відкладають яйця.

Метелики-монархи дуже важливі для природи. Мігруючи, вони пролітають до 5000 кілометрів і запилюють рослини на всьому шляху.
Коротке посилання на цю сторінку:

Метеликів-монархів стало прилітати більшеІдеально зручні велосипедні сидіння розробили в ЧехіїУ Японії зробили робота-цапаНовий імплантат допоміг глухій жінці знову чутиБіженець побудував у таборі в Кенії сонячну електростанціюМісяцехід випробували на вулкані ЕтнаЗастосунок допомагає пакистанцям із глухотою спілкуватися з іншими людьмиСонячна електростанція полегшує побут селян у МалавіНовий гель допоможе відновитися після серцевого нападуГіперкари, розроблені штучним інтелектом, будують у Каліфорнії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: