01.11.2022
Телеканал NTD

Рекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світі

Рекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світі

17-річний житель Непалу ввійшов до Книги рекордів Гіннеса як найнижчий підліток у світі. Його зріст —..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

17-річний житель Непалу ввійшов до Книги рекордів Гіннеса як найнижчий підліток у світі. Його зріст — 73,43 сантиметра. Звати рекордсмена Дор Бахадур Хапангі. Він ходить у перший клас.

[Нара Бахадур Хапангі, брат рекордсмена]:
«Мені шкода брата, бо він так і не виріс. Та я радий, що він отримав сертифікат рекордсмена».

Сертифікат Книги Гіннеса підлітку вручили в Катманду під час скромної церемонії.

Раніше найнижчим підлітком у світі вважали іншого непальця — Хагендру Тапу Магара. У жовтні 2010 року він досяг повноліття і якийсь час був найменшою людиною у світі. Два роки тому колишній рекордсмен помер від запалення легенів.

Аномально низький зріст людини називають карликовістю. Вона пов’язана з нестачею гормону росту соматотропіну або порушенням його будови. Також причиною карликовості може стати порушення формування скелета.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світіФітнес-табір для екофермерів з’явився в АфриціГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїМісце кораблетрощі стало курортомЗнамените місто гончарів хоче потрапити до списку ЮНЕСКОСтарі прокурації у Венеції відкрилися через п’ять років реставраціїУ Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнеюЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторієюШалений попит на десерт із манго в Таїланді розпочався через співачкуВертикальний забіг організували в найвищому хмарочосі Південної Кореї

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: