02.12.2022
Телеканал NTD

На Філіппінах із банерів роблять тротуарну плитку

На Філіппінах із банерів роблять тротуарну плитку

Понад 120 невеликих вантажівок — стільки банерів зібрали в столиці Філіппін після президентських виборів. Раніше їх..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Понад 120 невеликих вантажівок — стільки банерів зібрали в столиці Філіппін після президентських виборів. Раніше їх відвезли б на звалище. Але цього разу плакати забрав місцевий сміттєпереробний завод.

Рекламні постери здебільшого зроблено з банерної тканини. Це сітка з поліестеру з усілякими наповнювачами-пластифікаторами. Найчастіше це вінілові полімери.

[Олівер Вільямена, співробітник заводу]:
«Перероблення відходів — це один зі способів зменшити викиди парникових газів. Відомо, що, опинившись на звалищі, ці плакати та інші агітаційні матеріали розкладаються й виділяють газ».

На заводі банери подрібнюють і перетворюють на брикети у формі цегли й тротуарної плитки.

[Олівер Вільямена, співробітник заводу]:

«Ось така плитка виходить після литва. Вона поки що гаряча. За дві години охолоне, і готовий продукт буде ось таким».

Пластикову цеглу й плитку використовують для упорядкування міста. Приміром, викладають доріжки в парках і в школах.

Президентські вибори на Філіппінах відбулися 9 травня. У них брали участь шість кандидатів. Під час передвиборчої кампанії вся столиця була в агітаційних банерах.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Філіппінах із банерів роблять тротуарну плиткуІдеально зручні велосипедні сидіння розробили в ЧехіїРідкісна знахідка: вагітну самицю іхтіозавра виявили в ЧиліУ Японії зробили міцний бетон із харчових відходівЛітальна обсерваторія НАСА готується до нової місіїБілих ведмедів з іншою генетикою знайшли у віддаленому регіоні ГренландіїГалюциногенні гриби допоможуть проти депресії?Як вивчають одну з найбільших печер у світіЧи стануть електричні літаки майбутнім авіації?Цілий скарб зі стародавніх мумій знайшли в єгипетському некрополі Саккари

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: