01.11.2022
Телеканал NTD

Кросівки Майкла Джордана виставлять на аукціон у Нью-Йорку

Кросівки Майкла Джордана виставлять на аукціон у Нью-Йорку

Повітряний Джордан — так прозвали знаменитого американського баскетболіста й колишнього гравця НБА. Один відомий аукціонний дім..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Повітряний Джордан — так прозвали знаменитого американського баскетболіста й колишнього гравця НБА. Один відомий аукціонний дім виставляє на торги в Нью-Йорку п’ять пар його кросівок і колекційну картку з автографом.

Шість лотів — не випадковість. Вони символізують досягнення Майкла Джордана, коли він грав за «Чикаго Буллз». Баскетболіст шість разів привів команду до перемоги на чемпіонатах НБА.

Серед лотів — перші кросівки, розроблені спеціально для Джордана. Взуття збереглося в ідеальному стані. Ця пара також фігурувала в документальному мінісеріалі «Останній танець». На кросівках є автограф баскетболіста. Їх розраховують продати за 700 тисяч доларів.

Кросівки під назвою Air Jordan стали такими популярними, що тепер це окремий бренд.

Автограф Джордана є на двох із п’яти пар спортивного взуття.

Ще один цінний лот — баскетбольна картка з фотографією Джордана на матчі 1986 року.

[Кейтлін Донован, співробітниця аукціонного дому]:
«Це перша баскетбольна картка з Джорданом-новачком, яку виставлено на торги нашого аукціону. Для колекціонерів вона дуже цінна».

Оцінна вартість картки — два-три мільйони доларів.

Аукціон проходитиме з 1 по 14 червня. За всі лоти розраховують отримати до чотирьох мільйонів доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кросівки Майкла Джордана виставлять на аукціон у Нью-ЙоркуГонконзький музей історії покаже тисячі років китайської культуриОстрівець дикої природи приваблює тисячі людей у БангкокуЯк жив багатий давньоримський купець, тепер можна побачити зсерединиУ Мадриді фестиваль фламенко проходить просто небаСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїСклодув із Гани перетворює відходи на гарні витвориУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаЩо практикують в Індії у Всесвітній день здоров’яЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторією

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: