16.07.2022
Телеканал NTD

Туристи поступово повертаються до Непалу

Туристи поступово повертаються до Непалу

У популярному районі Тамель у Катманду знову повно іноземних туристів. Якщо торік до Непалу за місяць..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

У популярному районі Тамель у Катманду знову повно іноземних туристів. Якщо торік до Непалу за місяць прибували сотні гостей, то зараз — тисячі. Із січня приїхало вже 80 тисяч мандрівників.

Непал приваблює альпіністів та інших шанувальників активного відпочинку. Тут розташовані 8 із 14 вершин світу, висота яких перевищує 8000 метрів. Серед них і найвища точка планети — Еверест.

[туристка зі Швейцарії]:
«(Мені подобаються тутешні) пейзажі, квіти й особливо люди. Непальці дуже доброзичливі й приємні».

Цього року, крім трекінгу, туристам пропонують стрибки з парашутом і польоти на параплані. Також відкриваються нові маршрути.

Асоціація готелів Непалу готова прийняти два з половиною мільйони гостей. Удвічі більше, ніж у 2019 році.

[Таранатх Адхікарі, голова департаменту туризму]:
«Це надихає, але нам усе ж слід працювати краще, щоб оживити економіку й туристичний сектор. Сподіваємося, що туристів у Непалі побільшає».

Непал не приймав туристів із березня 2020 року до березня 2021-го. Це дуже вдарило по економіці країни. Наприклад, у гірських районах люди втратили 80 % прибутку. А в туристичному районі Тамель закрилося коло 3500 підприємств. Також країна загалом утратила основне джерело іноземної валюти.

Водночас туристи повертаються не вельми активно. Деяких лякає новий можливий спалах коронавірусу, а хтось не хоче тратитися на дорогі авіаквитки. Утім, у багатьох туристичних компаніях Непалу вважають, що найгірші часи позаду.
Коротке посилання на цю сторінку:

Туристи поступово повертаються до НепалуРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроСобор Паризької Богоматері обіцяють відкрити у 2024 роціУ Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнеюПовернутися до коріння: школа в Кенії навчає місцевих традицій замість європейськихМоду Африки показали у Музеї Вікторії та АльбертаСловенія прибирає паркан, який стримував мігрантівРідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціон

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: