21.06.2022
Телеканал NTD

Центральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторією

Центральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторією

Центральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторією. Тут часто бувають сильні вітри, дощі й хуртовини...

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Центральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторією. Тут часто бувають сильні вітри, дощі й хуртовини. Дослідники спостерігають за тим, як різна погода впливає на рослини й тварин. Також вивчають, яку роль відіграють дерева у формуванні клімату.

[Карен Сето, географ]:
«Скільки вуглецю поглинає парк? Наскільки він охолоджує довкілля?»

Науковці використовують усілякі прилади. Один із них — спектрорадіометр. Також спираються на супутникові дані. Усе це допомагає відрізнити здорову рослинність від хворої.

Також вивчають місцевий ґрунт.

[Пітер Гаупт, співробітник служби охорони довкілля]:
«Це коріння дерева, що впало під час буревію минулого літа. Ми бачимо добрий приклад типової топографії парку. Тут нестабільний ґрунт. І згодом дерева опиняються під загрозою».

Науковці надіються, що дослідження допоможуть ліпше зберігати парки в усій країні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Центральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторієюМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюЯку «шотландку» носить лише британська королеваСтародавній саркофаг знайшли під собором Паризької БогоматеріФрески втікачів: на горищі церкви в Римі знайшли малюнки часів Другої світовоїКартини з ароматом демонструють у Музеї ПрадоАвторство підтвердили: шедевр Антоніо Канови виставили на аукціонМексиканці зустріли весну серед пірамід ТеотіуаканаРідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: