18.06.2022
Телеканал NTD

30-метрова стіна обвалилася на житлові будинки в Ла-Пасі

30-метрова стіна обвалилася на житлові будинки в Ла-Пасі

На цих кадрах 30-метрова стіна валиться на дахи житлових будинків. Це Ла-Пас — фактична столиця Болівії...

Дата завантаження: 2022-05-18

video

На цих кадрах 30-метрова стіна валиться на дахи житлових будинків. Це Ла-Пас — фактична столиця Болівії.

На щастя, потерпілих немає. Те, що зі стіною проблеми, помітили заздалегідь.

[Айван Аріас, мер Ла-Паса]:
«Це відбувалося з 5:30 вечора. Стіна осідала поступово. Ми евакуювали п’ять сімей — 17 людей. Їхні будинки стоять нижче за рівень дороги на 7 метрів. Сім’ї дотримувалися наших інструкцій, і ми встигли їх евакуювати, перш ніж упала стіна».

Зі слів чиновників, в обвалі винні зливи, які останніми днями йдуть у високогірному місті.

[місцева жителька]:
«Чиновники прийшли й сказали, що нам треба евакуюватися. Вони попросили нас узяти речі, бо знали ситуацію. Учора вдень було чути рух землі, а ввечері стіна впала. Дякувати Богу, люди покинули будинки. Нам було дуже страшно. Ніколи цього не забудемо».

У лютому Болівія дуже постраждала від повеней та зсувів, до яких теж спричинили зливи. І негода й далі створює в регіоні проблеми.

За день до події зі стіною гірську трасу, що веде з Ла-Паса, завалило снігом. Автомобілі просто не могли в’їхати в гору, через що утворилися затори та небезпечна аварійна ситуація.
Коротке посилання на цю сторінку:

30-метрова стіна обвалилася на житлові будинки в Ла-ПасіДо 30 років в’язниці: суд Куби почав виносити вироки учасникам торішніх протестівШанхай перетворився на місто-примаруООН намагається зібрати для голодних єменців понад 4 млрд доларів«Просто катастрофа»: в Аргентині не вдається впоратися з лісовими пожежамиТорнадо пронеслися штатом Айова в США — є загибліАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантинуЧерез спалах епідемії коронавірусу Гонконг обмежив роботу громадського транспортуНовий великий спалах епідемії коронавірусу розпочався на північному сході Китаю

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: