18.08.2022
Телеканал NTD

Кількість загиблих під завалами Миколаївської ОДА зросла до 16 осіб

Кількість загиблих під завалами Миколаївської ОДА зросла до 16 осіб

У Миколаєві тривають пошуково-рятувальні роботи на місці зруйнованої будівлі обласної держадміністрації. Наразі там цілодобово працює близько..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

У Миколаєві тривають пошуково-рятувальні роботи на місці зруйнованої будівлі обласної держадміністрації. Наразі там цілодобово працює близько 50 рятувальників.

За даними ДСНС, на ранок 31 березня під завалами знайшли тіла 16 загиблих людей, ще 40 осіб дістали поранення. Як припускають, у мить влучання ракети в будівлі було до 300 осіб. Більшість із них дивом врятувалася.

Голова облдержадміністрації Віталій Кім каже, що ситуація в місті контрольована, але економічний стан викликає занепокоєння.

[Віталій Кім, голова Миколаївської ОДА]
«Економічна ситуація катастрофічна, бо підприємці допомагають армії своїми запасами та платять зарплату з власних резервів. Є лише деякі підприємці, які працюють, але їхні логістичні ланцюги повністю зруйновані».

Віталій Кім закликав іноземні компанії та компанії з інших регіонів України допомогти місту, купуючи продукти місцевого виробництва.

Нагадаємо, у вівторок, 29 березня, унаслідок влучання російської ракети в дев’ятиповерхову Миколаївську облдержадміністрацію було майже повністю зруйновано центральну секцію будівлі. Проте займання не сталося.

Миколаїв, який уже ось як місяць чинить опір російському наступу, уважається ключовим для російських військ. Вони хочуть через нього взяти Одесу сушею, щоб контролювати регіон Чорного моря.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість загиблих під завалами Миколаївської ОДА зросла до 16 осібШанхай перетворився на місто-примаруУ Чилі палає велика лісова пожежаУ Ємені після 7 років війни почалося двомісячне перемир’яЗаспокоїтися та зарядитися енергією: Всесвітній день Фалунь Дафа в КиєвіШанхай запроваджує найбільший локдаун за весь час поширення COVIDАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантинуУ світі протестують проти російського вторгнення в УкраїнуКонвой далекобійників проїде 4000 км із Каліфорнії до ВашингтонаУ кабульській школі прогриміли вибухи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: