18.07.2022
Телеканал NTD

Британські волонтери очищають «Золотий храм» в Індії

Британські волонтери очищають «Золотий храм» в Індії

Узявши до рук ганчірки й зубні щітки, 50 добровольців відтирають від бруду «Золотий храм» в індійському..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Узявши до рук ганчірки й зубні щітки, 50 добровольців відтирають від бруду «Золотий храм» в індійському Амрітсарі. Вихлопні гази та пил приглушують блиск позолоти. Тому будівлю упорядковують щороку.

Золоті стіни відмивають мильною водою на натуральній основі. Її роблять із плодів дерева ритха. Значне забруднення усувають лимонним соком. Потім золоте покриття полірують.

Усю цю роботу виконують волонтери із Великої Британії. Зазвичай на очищення храму йде десять днів.

[Гурдіял Сінгх, волонтер]:
«Усі ми залишили свою роботу й приїхали сюди, щоб очистити «Золотий храм»».

«Золотий храм» збудували на межі XVI і XVII століть. Головна частина храму стоїть посеред ставка. До неї можна потрапити вузьким мармуровим мостом.

Щороку сюди приїжджають мільйони туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британські волонтери очищають «Золотий храм» в ІндіїГігантських «сороконіжок» Тео Янсена показали в музеї в Гаазі70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярнимВесільні тренди після пандемії: нова виставка в ЛондоніМісячний пил продадуть на аукціоні в Нью-Йорку за сотні тисяч доларівНігерійка малює картини кульковою ручкоюУрятувати газові ліхтарі: активісти хочуть зберегти історію ЛондонаКарнавал в італійському Віареджо проходить майже з колишнім розмахомЯку «шотландку» носить лише британська королеваАнанасові плантації і крокодилячі ферми дивують туристів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: