21.06.2022
Телеканал NTD

Мексиканці зустріли весну серед пірамід Теотіуакана

Мексиканці зустріли весну серед пірамід Теотіуакана

Десятки повітряних куль підіймаються вгору на тлі сходу сонця. У стародавньому місті Теотіуакан у Мексиці зустрічають..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Десятки повітряних куль підіймаються вгору на тлі сходу сонця. У стародавньому місті Теотіуакан у Мексиці зустрічають світанок і вітають весну. Відсвяткувати день весняного рівнодення зібралися сотні людей.

[туристка]:
«Я приїхала разом із сім’єю, щоб зарядитися новою енергією і поринути в промені сонця, а потім почати все з початку».

[туристка]:
«Ми прийшли зарядитися енергією, а також попросити миру в усьому світі. Хочу, щоб настав спокій».

Теотіуакан — одне з найдавніших індіанських міст доколумбової Америки. Заведено вважати, що воно сформувалося до II століття нашої ери. В епоху свого розквіту Теотіуакан був найбільшим індіанським містом.

Багато корінних жителів Мексики намагаються зустріти весняне рівнодення саме тут — серед стародавніх та величних пірамід. Вони вірять, що зможуть наповнитися енергією і добрими думками на цілий рік.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мексиканці зустріли весну серед пірамід ТеотіуаканаМісячний пил продадуть на аукціоні в Нью-Йорку за сотні тисяч доларівТуристи поступово повертаються до НепалуRalph Lauren у Нью-Йорку: чорно-біла класика й романтичні ноткиКолись утрачену картину Гвідо Рені показали на виставці в РиміУрятувати газові ліхтарі: активісти хочуть зберегти історію ЛондонаШалений попит на десерт із манго в Таїланді розпочався через співачкуЯпонський парад пройшов у Нью-ЙоркуУганда переживає бум внутрішнього туризмуВісім геопарків Європи та Бразилії дістали статус ЮНЕСКО

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: