21.06.2022
Телеканал NTD

Уперше приплід видр вижив в одному із зоопарків США

Уперше приплід видр вижив в одному із зоопарків США

Уперше в цьому зоопарку радіють такому поповненню. Тут вижив цілий виводок видр. Раніше в розпліднику, розташованому..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Уперше в цьому зоопарку радіють такому поповненню. Тут вижив цілий виводок видр. Раніше в розпліднику, розташованому в американському окрузі Мілуокі, такого ніколи не було.

Три маленькі самці й одна самичка. Вони народилися ще 7 лютого. Їхніх батьків звуть Маларкі й Шемрок.

Працівники зоопарку кажуть, що самичка Шемрок – дуже уважна мама. Вона постійно стежить за своїм потомством. А маленькі видри почуваються добре, здорові та правильно розвиваються.

Чотирьох малюків поки не показують публіці. Вони будуть у закритому вольєрі ще кілька місяців. Їм також іще не придумали кличок.

Колись видри населяли всю територію США. Однак тепер у багатьох штатах їх не лишилося. Примітно, що взимку вони мігрують на багато кілометрів, щоб знайти водоймища, не затягнуті льодом.
Коротке посилання на цю сторінку:

Уперше приплід видр вижив в одному із зоопарків СШАМільйон нарцисів цвіте в найстарішому парку ЛондонаПіаністка стала кондитером і пече розкішні тортиСліпий грає в теніс і їздить на велосипедіУ зоопарку в Ріо відсвяткували 28 день народження бегемотаЯк іграшковий динозавр допомагає хлопцеві зароблятиМузикант ділить платиновий ювілей із королевою Єлизаветою IIІндійка зробила найбільший у світі торт у вигляді Міланського соборуПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72Як у Гімалаях: нове житло для малих панд і снігових барсів у Дублінському зоопарку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: