18.08.2022
Телеканал NTD

Уперше на сході Лівії відкрили сучасну ветеринарну клініку

Уперше на сході Лівії відкрили сучасну ветеринарну клініку

Це перший на сході Лівії великий ветеринарний центр. Приватна клініка працює в Бенгазі. Її відкрили нещодавно...

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Це перший на сході Лівії великий ветеринарний центр. Приватна клініка працює в Бенгазі. Її відкрили нещодавно. Тут лікують котів, собак, коней і навіть тигрів.

[власник коня]:
«Тепер у Бенгазі можна зробити рентген і здати кров. Раніше цього не було. До нас приїжджали ветеринари із заходу країни, щоби обстежити коней. Це додаткові витрати».

[власник собаки]:
«Не знаю, чи є така клініка в Триполі. Але ми маємо, і це чудово. Власники тварин раді».

Роки громадянської війни завдали лівійцям багато труднощів. Постраждала й система охорони здоров’я. Ситуацію ще більше ускладнила пандемія. Лікувати тварин теж стало важко. У Бенгазі раніше працювали лише дрібні ветклініки, де не можуть надати висококваліфікованої допомоги.

[Валід Тандіра, ветеринар]:

«Я дуже зворушений добротою, яка існує між тваринами та їхніми власниками. Та дехто критикує нас і просить дбати про людей, а не про домашніх улюбленців. Я ветеринар, це моя спеціальність. Кожен має своє призначення».

Також у ветеринарному центрі безплатно лікують бездомних тварин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Уперше на сході Лівії відкрили сучасну ветеринарну клінікуСліпий грає в теніс і їздить на велосипедіПіаністка стала кондитером і пече розкішні тортиЗнаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітуєКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуСвятковий бенкет підготували для слонів у ТаїландіСервіс по-індійськи: водій доглядає клумбу на даху моторикшіРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіЖирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в ЧиліЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: