06.10.2022
Телеканал NTD

У зоопарку в Ріо відсвяткували 28 день народження бегемота

У зоопарку в Ріо відсвяткували 28 день народження бегемота

Фруктовий торт і загальна увага. Самиця бегемота Бокау святкує 28 день народження. З цієї нагоди в..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Фруктовий торт і загальна увага. Самиця бегемота Бокау святкує 28 день народження. З цієї нагоди в зоопарку в Ріо-де-Жанейро підготували особливе частування.

[Раміру Діас Нету, ветеринар]:
«Наразі досить жарко, тому ми зробили крижаний торт, щоб Бокау могла охолонути. І вона була така добра, що поділилася тортом зі своїм сусідом — бегемотом Тімом».

Торт зробили з улюблених фруктів і ягід винуватців свята — кавуна, гарбуза, папаї, полуниці, апельсинів, винограду та бананів.

Святкування дня народження — це ще й нагадування про те, що в дикій природі бегемотам загрожує зникнення. Вони живуть в Африці на півдні від Сахари. Загалом залишилося не більш як 150 тисяч особин.

Бегемот — це одна з найбільших наземних тварин. Маса самців іноді перевищує чотири тонни. Раніше найближчими родичами цих гігантів вважали свиней. Тепер учені кажуть, що найближчі до бегемотів кити.
Коротке посилання на цю сторінку:

У зоопарку в Ріо відсвяткували 28 день народження бегемотаУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігКартинами з пелюсток прикрасили цілу вулицю італійського містечкаУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігЯк іграшковий динозавр допомагає хлопцеві зароблятиЧерепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у ШвейцаріїВільям та Кейт прийняли 8000 гостей у саду Букінгемського палацуБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиЛіберійське містечко приваблює серферів ідеальними хвилями

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: