06.09.2022
Телеканал NTD

Коти-гіганти захопили кафе в Осаці

Коти-гіганти захопили кафе в Осаці

Що було б, якби світ заполонили коти-гіганти? Відповідь на це запитання можна дістати в одному японському..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Що було б, якби світ заполонили коти-гіганти? Відповідь на це запитання можна дістати в одному японському ресторані.

[Юкіко Сакагамі, відвідувачка]:
«Кіт іде між мініатюрами, як Годзілла. Ніколи такого не бачила, це так цікаво!»

Спочатку це був просто ресторан із мініатюрами поїздів. Але відколи почалася пандемія, клієнтів ставало дедалі менше.

[Наокі Тераока, власник кафе]:
«Переді мною стояла дилема: закрити ресторан чи задешево продати бізнес, щоб він комусь став у пригоді. Поки я мучився цим питанням, з’явилися коти, і наше життя раптом змінилося».

Усе почалося з того, що працівники ресторану підібрали бездомне кошеня, яке жило неподалік. Потім почала навідуватися і його мама з іншими своїми кошенятами. Хвостаті просто цілими днями гралися в приміщенні. Особливо вони люблять збивати лапами потяги, коли ті рухаються.

Власник закладу встановив усередині мінікамери. Вийшов дивовижний ефект. Тепер відвідувачів у кафе побільшало. Та й котів тут уже 14.

[Наокі Тераока, власник кафе]:
«Через пандемію у світі настали непрості часи, тому, завантаживши відео з котами в соціальні мережі, я зрозумів, що навіть якщо це лише трохи позитиву для людей, я хочу їм його дати».

Коротке посилання на цю сторінку:

Коти-гіганти захопили кафе в Осаці650 старовинних годинників зібрали три покоління індійської родиниДайвери врятували кита, що потрапив до сітей біля берегів МайоркиЗнаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітуєВ Англії побудували грандіозну інсталяцію з доміноІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітахЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Найстарішому чоловікові у світі виповнюється 113 роківЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в Іспанії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: