21.06.2022
Телеканал NTD

Отара з 2022 овець пройшлася Єлисейськими полями в Парижі

Отара з 2022 овець пройшлася Єлисейськими полями в Парижі

Іран оголосив, що затвердив із МАГАТЕ дорожню карту угоди, яка має розв’язати всі гострі питання ядерної..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Іран оголосив, що затвердив із МАГАТЕ дорожню карту угоди, яка має розв’язати всі гострі питання ядерної програми Тегерана. Це має статися до кінця червня, що своєю чергою відкриє дорогу до відновлення угоди з 2015 року.

Раніше про можливий консенсус заговорили й усі сторони, залучені до непрямих переговорів між Іраном та США у Відні.

[Мохаммад Есламі, голова Організації з атомної енергії Ірану]:
«Ми домовилися, що до кінця місяця хордад надамо МАГАТЕ документи, які стосуються найважливіших питань між Тегераном та агенством».

Минулого тижня до Ірану приїжджав генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі. Він обговорив ключові перепони, які блокують поновлення ядерної угоди. Серед них санкції, спрямовані на те, щоб Тегеран не збагачував уран до рівня, який би дав змогу створити ядерну зброю.

[Рафаель Гроссі, генеральний директор МАГАТЕ]:
«Хтось тут запитав мене, що потрібно, щоб досягти угоди? Треба, щоб Іран співпрацював. Якщо Іран співпрацюватиме, у нас буде гарний процес. Можливо, нам навіть не треба буде чекати до червня».

Один із головних каменів спотикання — сліди урану на об’єктах, які раніше Іран не реєстрував у МАГАТЕ. Ісламська Республіка хоче, щоб це питання закрили.

Проте західні країни наполягають, що це окрема тема, бо атомне агентство не є стороною угоди. Воно вже давно намагається дістати від Ірану пояснення, називаючи це гарантією безпеки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Отара з 2022 овець пройшлася Єлисейськими полями в ПарижіЯк іграшковий динозавр допомагає хлопцеві зароблятиМісце для споглядання: тисячі орхідей розквітли в Нью-ЙоркуКрижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спекуКафе знайшло управу на знахабнілих чайокЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиВ Англії побудували грандіозну інсталяцію з доміноБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіПоряд з аеропортом у Флориді вже 70 років живуть дикі мавпи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: