21.07.2022
Телеканал NTD

Дешеві телефони 5G — головний тренд Мобільного конгресу в Барселоні

Дешеві телефони 5G — головний тренд Мобільного конгресу в Барселоні

У Барселоні розпочав роботу Всесвітній мобільний конгрес. Ця щорічна технологічна виставка минулого разу була не такою..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

У Барселоні розпочав роботу Всесвітній мобільний конгрес. Ця щорічна технологічна виставка минулого разу була не такою масштабною через пандемію. Цього року формат гібридний. Тобто деякі компаній підготували лише онлайн-презентації.

Головний тренд — поява телефонів 5G за нижчими цінами. Чимало пристроїв привезли китайські компанії. Вони обіцяють функції, які були недоступні за 4G.

[Туомас Лампен, представник компанії — виробника смартфонів]:
«Усі постійно користуються цифровими послугами, тому тепер ми можемо бути на зв’язку, хай би де ми перебували. Не треба бути вдома біля вай-фаю. Ми можемо мати чудовий зв’язок, хай би куди ми пішли».

5G і далі рухається до нижчих цінових категорій. І тепер цін на телефони 5G, відколи вони вперше з’явилися у 2019 році, різко падають.

[Герріт Шнеманн, працівник аналітичної компанії]:

«Це явний поштовх із боку галузі, принаймні з боку виробників мобільних телефонів та постачальників чипів. Вони намагаються якнайшвидше просувати 5G у максимально можливу кількість цінових категорій».

Попри величезну кількість китайських фірм, аналітики вважають, що в західних виробників теж з’явився шанс, бо китайська фірма Huawei втратила частку світового ринку. Але цей шанс невеликий.

[Бен Вуд, представник аналітичної компанії]:
«Ми бачимо величезний тиск великих китайських виробників, які прагнуть зайняти ту порожнечу, яку залишила Huawei. Проблема в тому, що це недостатньо великий ринок».

Виставка затьмарена глобальною невизначеністю через нестачу напівпровідників. Так, світові продажі смартфонів торік у третьому кварталі впали майже на 7 %, бо не вистачає компонентів і порушилися виробничі графіки.

Недостатня кількість комп’ютерних процесорів також призвела до затримки випуску нових автомобілів, смартфонів, ігрових консолей, ноутбуків та інших колись доступних сучасних зручностей, які за останній рік стали дефіцитом.

Очікується, що виставку відвідає до 60 000 осіб. Вона триватиме чотири дні до 3 березня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дешеві телефони 5G — головний тренд Мобільного конгресу в БарселоніУчені досліджують чисту альтернативу ядерній енергіїВ Аргентині описали найбільшого мегараптора з довгими кігтями-серпамиЛітальна обсерваторія НАСА готується до нової місіїНова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці АвстраліїАрхеологічний парк у Гватемалі зберіг історію розвиткуНа Галапагоських островах вивчать життя рідкісних скатівВиставка «Ідеальний дім»: технології для життя й дизайни інтер’єру показали в ЛондоніЯк вивчають одну з найбільших печер у світі«Жива морська стіна» поверне життя до берегів Сіднея

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: