21.06.2022
Телеканал NTD

В Індії двоє ветеринарів-самоуків урятували тисячі хижих птахів

В Індії двоє ветеринарів-самоуків урятували тисячі хижих птахів

В Індії два брати Надим та Мохаммед майже 20 років лікують хворих і поранених хижих птахів,..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

В Індії два брати Надим та Мохаммед майже 20 років лікують хворих і поранених хижих птахів, а ще рятують осиротілих пташенят. Їхня клініка стоїть у Нью-Делі.

Брати не мають ветеринарної освіти. Вони самоуки.

[Мохаммед Сауд, ветеринар-самоук]:
«Ми шукали інформацію в інтернеті й читали книги про лікування птахів. А ще підтримуємо зв’язок із кількома фаховими ветеринарами. Вони працюють із нами в клініці, і ми в них вчимося».

У Нью-Делі клініки для птахів переважно розташовані в приміщеннях храмів. Туди не приймають хижих пернатих, бо ті їдять м’ясо.

[Надим Сехзаад, ветеринар-самоук]:

«Ми лікуємо шулік, яструбів, стерв’ятників та сов. Ці птахи їдять рибу, полюють на чапель та журавлів. Рослинна їжа їм не підходить».

В індійській столиці гине безліч птахів, які травмуються через електричні дроти, висотні будівлі та з інших причин.

Ветеринари-самоуки вилікували вже 23 тисячі пернатих.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії двоє ветеринарів-самоуків урятували тисячі хижих птахівПоряд з аеропортом у Флориді вже 70 років живуть дикі мавпиЛаскаво просимо до села, де доріжки вимощені мушлямиІндонезійка вісім років ходить у джунглі й годує гібонівРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Кішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріЗнаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітуєЯк у Гімалаях: нове житло для малих панд і снігових барсів у Дублінському зоопарку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: