18.07.2022
Телеканал NTD

Рідкісні бенгальські тигренята народилися в зоопарку в Індії

Рідкісні бенгальські тигренята народилися в зоопарку в Індії

Ці новонароджені тигренята — цінне поповнення не лише для зоопарку в Індії, а й для всієї..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Ці новонароджені тигренята — цінне поповнення не лише для зоопарку в Індії, а й для всієї популяції бенгальських тигрів. У дикій природі їх лишилося щонайбільше дві з половиною тисячі.

Малята з’явилися на світ 3-го лютого в зоопарку Гувахати, що на північному сході країни.

[Ашвіні Кумар, працівник зоопарку]:
«У нашому зоопарку бенгальська тигриця Казі навела двох дитинчат. Усі здорові».

На початку минулого століття в Індії мешкало коло 40 тисяч тигрів. Але браконьєрство й утрата середовища проживання поставили їх на межу вимирання. Нині в країні живе 1700 бенгальських тигрів. 500 із них мешкає на заболоченій території в дельтах річок Ганг та Брахмапутра.

Бенгальський тигр має найбільші ікла серед котячих, довжина яких може сягати восьми сантиметрів і більше. Самці важать понад 200 кілограмів, а самиці — коло 140.

У цьому зоопарку після поповнення тепер живе дев’ять бенгальських тигрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісні бенгальські тигренята народилися в зоопарку в ІндіїСервіс по-індійськи: водій доглядає клумбу на даху моторикші70 млн жовтців зацвіли в Південній КаліфорніїКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Рекорд Гіннеса: в Ізраїлі виросла найважчу ягоду полуниці у світіПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72У дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахівДитинча рідкісного тюленя-ченця врятували й повернули в дику природу ГреціїІндонезійка вісім років ходить у джунглі й годує гібонів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: