18.06.2022
Телеканал NTD

Притулок у Болівії рятує андських ведмедів та інших звірів

Притулок у Болівії рятує андських ведмедів та інших звірів

Андський ведмідь став прообразом ведмежати Паддінгтона з пригодницького фільму. А кіногерой, своєю чергою, надихає фундаторів цього..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Андський ведмідь став прообразом ведмежати Паддінгтона з пригодницького фільму. А кіногерой, своєю чергою, надихає фундаторів цього притулку для тварин рятувати диких звірів у Болівії.

[Вікі Оссіо, засновниця притулку]:
«Хоча у фільмі («Пригоди Паддінгтона») показали рудо-коричневого ведмедя, але в Перу живуть лише андські ведмеді (з чорним хутром). У Болівії їх називають ведмедями хукумарі, а в інших місцях — очковим ведмедем».

Саме з андського ведмедя й почалася історія притулку. 15 років тому в нелегальних торговців забрали майже осліплого від побиття ведмедя з кличкою Арума. Вікі та її чоловік прихистили тварину. Вони перетворили свою ділянку землі, що за 80 кілометрів від Ла-Паса, на маленький заповідник.

Зараз тут підростає ще двоє врятовані ведмежати. Доглядати за ними та іншими підопічними допомагають волонтери.

[Ноелія Чалькон, волонтерка]:

«Це маля, коли його привезли, було ледь живим через недоїдання й жорстоке поводження. Воно дуже страждало. А зараз одужує й підростає».

У притулку також живуть мавпи, папуги та інші підопічні. Майже всіх цих звірів та птахів забрали в нелегальних торговців тваринами. Під час пандемії мешканців притулку побільшало. За 15 років тут урятували 900 тварин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Притулок у Болівії рятує андських ведмедів та інших звірівБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуМінівівці дедалі більше підкорюють серця австралійцівМільйон нарцисів цвіте в найстарішому парку Лондона102-річний тайський спортсмен завойовує золоті медалі70 млн жовтців зацвіли в Південній КаліфорніїОсиротілі поросята стали знаменитостями в МексиціМузикант ділить платиновий ювілей із королевою Єлизаветою IIМісце для споглядання: тисячі орхідей розквітли в Нью-Йорку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: