18.08.2022
Телеканал NTD

Танцем лева під водою відзначають китайський Новий рік у Малайзії

Танцем лева під водою відзначають китайський Новий рік у Малайзії

Підводним танцем лева відзначають китайський Новий рік в океанаріумі в малайзійській столиці Куала-Лумпур. Міфічний персонаж виступає..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Підводним танцем лева відзначають китайський Новий рік в океанаріумі в малайзійській столиці Куала-Лумпур. Міфічний персонаж виступає серед екзотичних риб. Танець супроводжується ритмічним боєм китайських барабанів.

Торік свято скасували через пандемію. Цього разу подивитися шоу приходять десятки гостей.

[гостя океанаріуму]:
«Я приїжджаю до океанаріума, бо моїм дітям подобаються риби. А якщо мої діти щасливі, я теж щаслива».

Малайзійці також цілими сім’ями йдуть до храмів, щоб відзначити настання року Водяного тигра.

[житель Куала-Лумпура]:

«Тепер, коли закінчилася ізоляція, я набагато щасливіший. Коли робиш усе один, почуваєшся самотнім. А зараз можна спілкуватися із сім’єю, і це чудово».

Новий рік за місячним календарем настав 1 лютого. Його відзначають не лише в Китаї, а й в інших країнах, де є китайські громади.
Коротке посилання на цю сторінку:

Танцем лева під водою відзначають китайський Новий рік у МалайзіїУганда переживає бум внутрішнього туризмуСила квітів: садівницька виставка проходить у НідерландахСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиЕйфелева вежа виросла на шість метрівВіртуальна реальність дає змогу погуляти Нотр-Дамом різних епохУ 100-річному депо в Угорщині, як і раніше, ремонтують паровозиОзера, сади й луки: туристи знову прямують до КашміруАлбанська сім’я зберігає традицію виготовлення національних шапочок

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: