21.07.2022
Телеканал NTD

Трамвай-ресторан навіює спогади про минуле

Трамвай-ресторан навіює спогади про минуле

Калькутта — єдине місто в Індії, де ще ходять трамваї. Але цей вагон уже нікуди не..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Калькутта — єдине місто в Індії, де ще ходять трамваї. Але цей вагон уже нікуди не поїде й навіки залишиться на місці. Його переробили на ресторан, і він став ще однією окрасою міста.

У салоні розмістили кілька столиків, а попереду біля керма завмерла скульптура водія. У ресторані завжди людно.

[гостя ресторану]:
«Найкраще в цьому трамваї-ресторані те, що він навіює спогади про дитинство. Я й досі пам’ятаю, як містом ходили трамваї. Таке відчуття, що все повернулося».

Трамваї пустили в Калькутті 1902 року, в епоху британського правління. Раніше більша частина містян користувалася ними щодня. Але автобуси, метро й власні автомобілі поступово їх витіснили.

Цей вид електричного транспорту вже погано вписується в дорожню інфраструктуру, бо він надто великий і повільно їздить. Зараз у Калькутті працюють лише шість трамвайних ліній, а 80 років тому їх було 37.
Коротке посилання на цю сторінку:

Трамвай-ресторан навіює спогади про минулеАлбанська сім’я зберігає традицію виготовлення національних шапочокВісім геопарків Європи та Бразилії дістали статус ЮНЕСКОУ зоопарках Австралії вчать жити в гармонії з коаламиУ Мадриді фестиваль фламенко проходить просто небаВертикальний забіг організували в найвищому хмарочосі Південної КореїУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиПонад 2000 індійців зібралося на фестиваль риболовліЗнамените місто гончарів хоче потрапити до списку ЮНЕСКОРідкісний малюнок Мікеланджело виставлять на аукціон за 30 млн євро

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: