21.07.2022
Телеканал NTD

В Англії після реставрації відкрився знаменитий бальний зал

В Англії після реставрації відкрився знаменитий бальний зал

Розкішна й блискуча — такою постала після реставрації дерев'яна підлога бального залу в Блекпульській вежі у..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Розкішна й блискуча — такою постала після реставрації дерев’яна підлога бального залу в Блекпульській вежі у Великій Британії. Тут щорічно проходить найпрестижніший у світі конкурс із бальних танців.

До кожного танцювального сезону ремонтують підлогу. Це робить команда досвідчених реставраторів. Вони знімають стошаровий лак, потім полірують усю підлогу й лакують заново. Паркет складається із 30 тисяч дощечок із дуба, червоного дерева та горіха. Фахівці обіцяють, що танцюристи обов’язково помітять різницю з тим, як було до реставрації.

Люстри теж періодично доводять до ладу. Їх очищають від пилу й замінюють перегорілі лампочки. Для цього люстри опускають до самої підлоги.

Блекпульську вежу звели понад сто років тому. Бальний зал відкрився наприкінці ХІХ століття. Спочатку він був невеликим, а потім з’явився просторіший. Щороку тут виступають тисячі танцюристів.

Блекпульська вежа — символ міста й популярна пам’ятка. Щороку вона приваблює десятки тисяч туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Англії після реставрації відкрився знаменитий бальний залУнікальну колекцію робіт Рафаеля зібрали в одному музеїДайвери полюють на морських зірок, щоб урятувати річкових мешканцівЗолоту карету готують до платинового ювілею Єлизавети ІІУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиСила квітів: садівницька виставка проходить у НідерландахВертикальний забіг організували в найвищому хмарочосі Південної КореїГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіФітнес-табір для екофермерів з’явився в Африці

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: