21.06.2022
Телеканал NTD

Мрії в мініатюрі: як болівійці добиваються виконання бажань

Мрії в мініатюрі: як болівійці добиваються виконання бажань

Матеріальний ескіз мрії. Саме так можна назвати ці мініатюрні вироби на ярмарку бажань «Аласитас» у Ла-Пасі...

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Матеріальний ескіз мрії. Саме так можна назвати ці мініатюрні вироби на ярмарку бажань «Аласитас» у Ла-Пасі. Болівійці впевнені, що купивши крихітний будинок чи мішок грошей, вони роблять перший крок до здійснення мети.

[жителька Ла-Паса]:
«Я купила цей будинок, бо нам треба більше житло. Також придбала мініатюрні банкноти, тож ніколи не буду без роботи. Маю бізнес і хочу, щоб він розвивався. На це потрібні гроші. Я також мрію про міцне здоров’я. Через пандемію ми вже не тримаємося за матеріальне».

Цього року тут найбільший попит має довідка про негативний ПЛР-тест і сертифікат вакцинації.

[продавчиня]:
«Люди зараз дуже побожні. Вони вже просять не будинків, а здоров’я, бо багато хто помер від COVID».

Купивши мрію в мініатюрі, люди вішають її на фігурку божества Екеко або кладуть з нею поруч і чекають здійснення бажань.

Свято Аласитас зародилося серед народів плато Альтиплано в Андах багато століть тому. Екеко індіанці аймара вважають богом родючості, достатку та радості.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мрії в мініатюрі: як болівійці добиваються виконання бажаньПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяШалений попит на десерт із манго в Таїланді розпочався через співачкуМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіФрески втікачів: на горищі церкви в Римі знайшли малюнки часів Другої світовоїПерший концерт після реставрації відбувся в театрі Мосульського університетуГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїСтародавнє місто Хатра почали реставрувати після вандалізму ісламістівМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюУ зоопарках Австралії вчать жити в гармонії з коалами

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: