18.07.2022
Телеканал NTD

Нову колекцію Dior показали на Тижні моди в Парижі

Нову колекцію Dior показали на Тижні моди в Парижі

Чорно-біла палітра, приглушений сірий і майже жодних прикрас. Нова колекція Dior Haute Couture весна-літо 2022 року..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Чорно-біла палітра, приглушений сірий і майже жодних прикрас. Нова колекція Dior Haute Couture весна-літо 2022 року досить мінімалістична. Дефіле проходить у межах Тижня високої моди в Парижі.

На подіум виходять моделі в строгих піджаках, сукнях вільного крою і туфлях на низьких підборах.

У колекції домінує вбрання з філігранною вишивкою, яка більше схожа на сяйне мереживо. Це повністю ручна робота. Над нею працювали 380 майстрів.

Креативний директор дому моди каже, що на колекцію її надихнув романтизм і тендітність. Вона також хоче просувати нове покоління майстрів-ремісників.

[Марія Грація К’юрі, креативний директор Дому моди Dior]:
«Гадаю, бути брендом моди сьогодні для Dior означає підтримувати здібних людей у всьому світі й підтримувати саме життя. Бо під час пандемії є ризик усе втратити».

На Тижні моди також покажуть свої колекції Дім моди Chanel та італійські бренди Fendi та Valentino.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нову колекцію Dior показали на Тижні моди в ПарижіКолись утрачену картину Гвідо Рені показали на виставці в РиміМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіRalph Lauren у Нью-Йорку: чорно-біла класика й романтичні ноткиПонад 2000 індійців зібралося на фестиваль риболовліПерший концерт після реставрації відбувся в театрі Мосульського університетуШведка вже п’ять років вишиває копію 70-метрового гобелена з БаєПоказ Burberry в Лондоні пройшов уперше за два рокиЯку «шотландку» носить лише британська королеваГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій Британії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: