01.11.2022
Телеканал NTD

Подорожувати зі щепленням у ЄС стане простіше

Подорожувати зі щепленням у ЄС стане простіше

Вакцинованим проти коронавірусу стане простіше подорожувати в ЄС. Міністри блоку рекомендували послабити правила для тих, хто..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Вакцинованим проти коронавірусу стане простіше подорожувати в ЄС. Міністри блоку рекомендували послабити правила для тих, хто має сертифікат. Тепер обмежувати пересування треба на основі ситуації конкретної людини, а не регіонів чи країн.

[Клеман Бон, міністр європейських справ Франції]:
«Сьогодні ми ухвалили переглянуті рекомендації щодо подорожей територією Євросоюзу. Як уже робить багато держав, ми фокусуватимемося на кожній людині окремо — вакцинована вона чи ні, а не на епідеміологічній ситуації конкретної країни чи регіону ЄС. Щодо невакцинованих обмеження мають бути суворішими».

Нині сертифікати в ЄС можна активувати, не лише вакцинувавшись, але й перехворівши на COVID або зробивши ПЛР-тест. Водночас правила в кожній країні різні.

Так, Франція, Бельгія та Ірландія не обмежують в’їзд для вакцинованих із країн блоку. Водночас інші держави, серед яких Італія, навпаки, обмежують.

Рекомендації не обов’язкові до виконання. Вони ще дають країнам змогу у виняткових ситуаціях запроваджувати додаткові заходи.

[Клеман Бон, міністр європейських справ Франції]:
«Вони містять деякі винятки для екстрених випадків, коли ситуація в країні чи регіоні надзвичайно погана».

Нові правила діятимуть із 1 лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Подорожувати зі щепленням у ЄС стане простішеАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантинуУ Вірменії тривають протести проти Пашиняна, затримано 61 особуВогонь знищив дорогі особняки на південному заході СШАРосійський військовик визнав себе винним у воєнному злочиніНа Тайвані провели вечір пам’яті подій 4 червня, а в Гонконгу вже не можуть19-річний політик: південнокорейська студентка балотується до мерії СеулаЖителі Шанхая протестують проти карантинних центрів у житлових будинкахНа початку літа Греція почала знову запасатися вугіллямСуд Великої Британії дозволив депортувати нелегальних мігрантів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: