18.08.2022
Телеканал NTD

Показ мод фламенко після дворічної перерви повернувся до Іспанії

Показ мод фламенко після дворічної перерви повернувся до Іспанії

Пишні волани, квітчасті хустки й вогненні погляди іспанських красунь. У Севілью після двох років карантинних заборон..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Пишні волани, квітчасті хустки й вогненні погляди іспанських красунь. У Севілью після двох років карантинних заборон повернулася мода фламенко. На подіум виходять моделі у вбраннях дизайнерського бренду Росіо Перальта.

Колекція поділяється на три частини. Перша присвячена фатальному образу Кармен. Дві інші – це романтичні спогади про іспанські колонії на Кубі й Філіппінах.

Моделі демонструють грайливі сукні в традиційний горошок, а також – з однотонної тканини. Особливість показу — виразні смугасті вбрання. Усі сукні доповнено яскравими хустками з довгою торочкою й вишивкою.

Модний показ «Ми любимо фламенко» цього року відзначає десятиліття. Захід триватиме тиждень. Беруть участь понад десять дизайнерських брендів.

Сектор моди фламенко потребує від держави грошової допомоги. Зараз він переживає фінансову кризу, спричинену жорсткими антиковідними заходами.

До пандемії ця індустрія приносила понад 600 мільйонів євро на рік і забезпечувала доходом тисячу сімей в Андалусії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Показ мод фламенко після дворічної перерви повернувся до ІспаніїСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїМісячний пил продадуть на аукціоні в Нью-Йорку за сотні тисяч доларівГігантських «сороконіжок» Тео Янсена показали в музеї в Гаазі70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярнимРідкісний малюнок Мікеланджело виставлять на аукціон за 30 млн євро«Музей майбутнього» відчинив свої двері в ДубаїУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиВ Австралії знову стають популярними легендарні велосипеди BMXЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторією

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: