18.08.2022
Телеканал NTD

У Києві пройшов фестиваль «моржів»

У Києві пройшов фестиваль «моржів»

Сотні людей занурились у крижану воду на Водохреще в Києві. В одному зі столичних парків релігійне..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Сотні людей занурились у крижану воду на Водохреще в Києві. В одному зі столичних парків релігійне свято поєднали із фестивалем «моржів». Учасники кажуть, що, занурюючись у крижану воду, очищають не лише душу, але й тіло.

[Микола Ковтуненко, співорганізатор фестивалю «МоржіFest»]:
«Організм перезапускається. Ви відчуваєте внутрішнє тепло, що було заморожене у вас всередині. Воно прокидається, і ваш організм працює».

Під час заходу влаштували запливи та інші змагання.

[Олена Столярчук, учасниця запливу]:
«Скажу так: на межі того, коли відчуваєш, що якщо розвернешся, то можна й не доплисти. Уперше такі відчуття. В окремих зонах дуже холодно».

У запливі на витривалість перемогла киянка Вікторія Білан. Вона моржує вже десять років. Завдяки цьому у 2018-му Вікторія здобула перемогу в міжнародному конкурсі «Miss Extreme World».

[Вікторія Білан, переможниця запливу на витривалість]:

«10 років щастя, зимового щастя. І хоч раніше ненавиділа цей зимовий період, зараз це просто якийсь рай».

Любителі купання в крижаній воді змагалися на дистанціях 20 та 40 метрів. Також плавали на каяках.

Цього дня занурювалися не лише професійні «моржі». Заведено вважати, що на Водохреще вода змиває гріхи. Водночас для багатьох це також перемога над собою.

[Ігор Горбань, киянин]:
«Боротьба зі своїми слабкостями. Усе-таки треба трохи напружитися, щоб зняти теплий одяг і зануритись у холодну воду».

Водночас лікарі не рекомендують купатися тим, хто має хронічні захворювання, хвороби серця або підвищений тиск. Також моржування не сумісне зі вживанням алкоголю.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Києві пройшов фестиваль «моржів»Нігерійка малює картини кульковою ручкоюВіртуальна реальність дає змогу погуляти Нотр-Дамом різних епохНа кенійській фабриці вчать видувати вироби зі склаМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіВестмінстерське абатство вперше пустить туристів на дахШалений попит на десерт із манго в Таїланді розпочався через співачкуПонад 2000 індійців зібралося на фестиваль риболовліНамальовані від руки африканські кіноафіші стають у світі популярнимиПоєднував непоєднуване: виставка унікальних робіт Кійосая Каванабе відкривається в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: