01.10.2022
Телеканал NTD

Історію Ріо-де-Жанейро помістили на цифрову мапу

Історію Ріо-де-Жанейро помістили на цифрову мапу

Подивитися на відкриття статуї Христа-Спасителя чи подумки поблукати мощеними вулицями Ріо-де-Жанейро. Тепер це можуть зробити всі..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Подивитися на відкриття статуї Христа-Спасителя чи подумки поблукати мощеними вулицями Ріо-де-Жанейро. Тепер це можуть зробити всі користувачі інтернету.

У мережі розмістили цифрову мапу другого за величиною міста Бразилії. Фахівці зібрали в одне ціле архівні фотографії, малюнки, архітектурні проєкти та інші документи. За ними можна простежити, яким був Ріо століття тому, як місто росло, і як розвивалося його громадське життя.

[Сержіу Буржі, співробітник Інституту Морейри Саллеша]:
«Гадаю, украй важливо зберегти культурну спадщину в цифровій формі. Ми хочемо донести все це до людей».

На цифровій мапі розміщено точки. Якщо на них навести курсор, то спливає табличка зі світлиною і назвою вулиці, будівлі чи місцевості. Або можна натиснути на зображення якогось об’єкта, і на мапі з’явиться місце його розташування.

Ріо-де-Жанейро було засновано в 1565 році. Його історичний центр зі стародавніми будівлями є у списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
Коротке посилання на цю сторінку:

Історію Ріо-де-Жанейро помістили на цифрову мапуРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаУ Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнеюВісім геопарків Європи та Бразилії дістали статус ЮНЕСКОСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїОстрівець дикої природи приваблює тисячі людей у Бангкоку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: