21.07.2022
Телеканал NTD

Гігантські тигри й стрибок у майбутнє: світлове шоу на берегах Темзи

Гігантські тигри й стрибок у майбутнє: світлове шоу на берегах Темзи

Вхід до історичної лондонської електростанції «Баттерсі» охороняє червоний тигр, який неначе зроблений з паперу. У Лондоні..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Вхід до історичної лондонської електростанції «Баттерсі» охороняє червоний тигр, який неначе зроблений з паперу. У Лондоні на березі Темзи почався фестиваль світла.

Ця інсталяція змушує відвідувачів порухатися в холодну погоду. Фігура глядача перетворюється на піксельне зображення з 1200 квадратиків, яке під час наближення до нього збільшується, а під час віддалення, навпаки, зменшується.

[Карлін Фієр, представниця електростанції]:
«Це інтерактивний експонат, з яким можна зробити фото. Дітям та сім’ям буде цікаво».

Вугільна ТЕС «Баттерсі» працювала з 30-х до 80-х років минулого століття. На піку виробництва давала Лондонові п’яту частину необхідної електроенергії. Так, завдяки їй вогні горіли в будівлі парламенту та в Букінгемському палаці.

Однак зараз вона вже не працює.

[Карлін Фієр, представниця електростанції]:
«Фестиваль світла ідеально поєднується з найтемнішими місяцями року. Чудовий привід побути на свіжому повітрі, розім’яти ноги, підняти настрій та розважитися темними вечорами».

А ця інсталяція називається «Біжи далі». Її створив італійський художник Анджело Бонелло.

[Анджело Бонелло, автор інсталяції]:
«Я дуже здивувався тому, наскільки вона поєднується з електростанцією «Баттерсі». Ця станція більше не забруднює повітря. Вона оновилася. Тепер це місце, де можна проводити час і зустрічатися з людьми. Тобто це стрибок у майбутнє».

Фестиваль світла в «Баттерсі» проходить уже другий рік. Загалом заплановано шість шоу. Завершаться заходи наприкінці лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гігантські тигри й стрибок у майбутнє: світлове шоу на берегах ТемзиФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксФітнес-табір для екофермерів з’явився в АфриціРідкісний малюнок Мікеланджело виставлять на аукціон за 30 млн євроМексиканці зустріли весну серед пірамід Теотіуакана70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярнимЩо практикують в Індії у Всесвітній день здоров’яЕйфелева вежа виросла на шість метрівУганда переживає бум внутрішнього туризмуСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу Кенії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: