05.10.2022
Телеканал NTD

У США найвища інфляція за 40 років

У США найвища інфляція за 40 років

Інфляція в США досягла рекордного рівня за останні 40 років. Тепер багато покупців і малий бізнес..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Інфляція в США досягла рекордного рівня за останні 40 років. Тепер багато покупців і малий бізнес ледве зводять кінці з кінцями.

Алекс Крамер — власниця кав’ярні у Вашингтоні. Каже, що останніми місяцями дуже подорожчала і кава, і молокопродукти.

[Алекс Крамер, власниця кав’ярні]:
«Можна помітити, коли в людини закінчуються вільні гроші. Хтось уже замовляє звичайну каву замість капучино. Хтось розплачується монетами. І щоби було зручніше, ми продаємо каву по долару за чашку».

А це продуктовий магазин неподалік. Його власниця зазначає, що зі зростанням цін місцеві товари стають дедалі недоступнішими.

[Тея Мерл, власниця магазину]:
«Від оливкової олії до вина й макаронів — усе подорожчало. Ми ледве зберігаємо статус звичайного продуктового магазину. Тепер наші товари обертаються на ексклюзивні, і люди вже не можуть сказати, що знають, де можна неподалік купити недорогу оливкову олію».

Покупці кажуть, що ціни злетіли приголомшливо швидко.

[Анджела Елкінс, покупниця]:
«Тепер треба бути обережною. Подорожчало все: фрукти, овочі — усі харчі. Немає нічого, що подешевшало б. Усе лише дорожчає».

Індекс споживчих цін у США торік зріс на 7 %. Це найбільший стрибок із 1982 року.

Федеральний резерв заявив, що центробанк США готовий зробити все потрібне, щоб висока інфляція не стала постійним явищем.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США найвища інфляція за 40 роківКолишній в’язень китайського трудового табору розповів про пережитеПрезиденти країн Балтії та Польщі відвідали УкраїнуУ кабульській школі прогриміли вибухиСумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на ФіліппінахШанхай і Пекін послаблюють карантинні заходиГолова Євроради Шарль Мішель зустрівся з президентом Зеленським у КиєвіЯпонія і Таїланд підписали оборонну угодуКупання й соки: у Пакистані рятуються від спекиАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантину

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: