05.10.2022
Телеканал NTD

ООН роздає замерзлим афганцям ковдри

ООН роздає замерзлим афганцям ковдри

ООН допомагає афганським сім'ям на сході країни, де організовані табори для внутрішніх переселенців. Тут живуть сім'ї,..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

ООН допомагає афганським сім’ям на сході країни, де організовані табори для внутрішніх переселенців. Тут живуть сім’ї, які втекли зі своїх домівок після приходу до влади угруповання «Талібан».

Узимку жити в наметах стало значно складніше. Людям роздають ковдри та інші речі, які допоможуть утеплитися. Насамперед підтримують уразливі групи населення, тобто дітей, вагітних жінок, інвалідів, матерів-одиначок та інших.

Раніше президент США Джо Байден сказав, що планує виділити додаткові 300 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу для Афганістану. Загалом обсяг допомоги, яку Вашингтон надасть із жовтня, перевищить 780 мільйонів.

США також відправлять до Афганістану мільйон додаткових доз вакцин проти коронавірусу. Це плюс до трьох мільйонів, які вже доставили.

Тим часом ООН у вівторок закликала виділити країні майже 4,5 мільярда доларів на гуманітарну допомогу. Це найбільша сума, яку організація будь-коли збирала для окремої держави.

На пресконференції заступник Генсекретаря ООН Мартін Гріфінс сказав журналістам, що вирішується доля країни й регіону загалом.

[Мартін Гріфінс, заступник Генерального секретаря ООН]:
«Гуманітарні агенції можуть працювати в Афганістані лише в тому разі, якщо в економіці є готівка, яку можна використовувати для виплачування зарплат, покриття витрат, закупівлі пального й так далі. Брак ліквідності — це гуманітарна проблема, а не економічна».

За даними ООН, майже 23 мільйони афганців, а це більш як половина населення країни, страждають від недоїдання. З них коло дев’ятьом мільйонам, коли прийдуть холоди, загрожує голод.

Економічна криза в Афганістані посилилася, відколи торік у серпні до влади повернулися таліби. Вони скинули підтримуваний Заходом уряд. Перед тим США вивели із країни свої війська.
Коротке посилання на цю сторінку:

ООН роздає замерзлим афганцям ковдри49 градусів: як виживають у Пакистані під час пекельної спекиНові санкції проти Росії запровадили США, Велика Британія та ЄСУ Валенсії — найсильніша повіньУ кабульській школі прогриміли вибухиПід Барселоною зіткнулися потягиНизка вибухів в Афганістані забрала десятки життівНайгірша за десятиліття посуха загрожує голодом мільйонам африканцівСтолицю Венесуели руйнують зливиПрезидент Європейської комісії засудила російський продовольчий шантаж

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: