21.12.2022
Телеканал NTD

Китайці називають ганьбою вимогу від Evergrande знести 39 будинків

Китайці називають ганьбою вимогу від Evergrande знести 39 будинків

Ці 39 будинків мають знести упродовж 10 днів. Їх зводила на китайському штучному архіпелазі Хайхуа компанія..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Ці 39 будинків мають знести упродовж 10 днів. Їх зводила на китайському штучному архіпелазі Хайхуа компанія Evergrande, на які висить найбільший у світі борг.

Рішення про знесення ухвалила влада міста Даньчжоу провінції Хайнань. Вона каже, що будинки було зведено незаконно. Водночас місцеві жителі таким розпорядженням не задоволені.

[І Кетун, жителька Даньчжоу]:
«Гадаю, це ганьба, справжня ганьба. Витратили стільки грошей. Стільки праці й ресурсів змарнували».

[Ян Лінь, жителька Даньчжоу]:
«Їх майже добудували! Важко усвідомити, що їх мають знести. Влада мала зберегти їх для інших потреб. Багато хто тут каже, що не хоче знесення. Будинки можна якось використати».

Заборгованість Evergrande перед кредиторами й інвесторами перевищує 300 мільярдів доларів. 3-го січня компанія призупинила торгівлю своїми акціями в Гонконгу, пославшись на те, що має опублікувати якусь внутрішню інформацію.

У грудні забудовник також пропустив виплати за облігаціями міжнародних позик на суму понад 20 мільярдів доларів. Після цього рейтингові агенції визнали їх дефолтними.

Наприкінці грудня Evergrande також пропустила купонні виплати на суму 255 мільйонів доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Китайці називають ганьбою вимогу від Evergrande знести 39 будинківУ Гонконзі закрили ще одну продемократичну газету100 країн пообіцяли зупинити вирубування лісівВибух на шахті в Кузбасі: загинуло 46 гірників та 6 рятувальниківТисячі мігрантів не можуть покинути південь МексикиЯк Мінськ став меккою міграційного туризмуВулкан Кумбре-В’єха поки що затихДо берегів Лівії прибило тіла 24-х потонулих мігрантівСніговий шторм налетів на ІспаніюБруд, руйнування та попіл: свіжі кадри з потерпілого від вулкана Королівства Тонга