20.12.2022
Телеканал NTD

Потяг зійшов із рейок в Індії, є загиблі

Потяг зійшов із рейок в Індії, є загиблі

Смертоносна аварія на залізниці Східної Індії. [пасажир

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Смертоносна аварія на залізниці Східної Індії.

[пасажир]:
«Раптом стався сильний ривок, і вагон перекинувся».

Дванадцять вагонів пасажирського поїзда зійшли з рейок, три з них перекинулися.

[Ашул Гупта, директор залізниці]:
«Дев’ять людей загинуло, 36 постраждало. За даними лікарень, десять людей постраждало серйозно та 26 дістало легкі травми».

[пасажир]:
«Я був у поїзді. Я спав. Рука зламана. Тепер уже не дуже болить».

Поїзд їхав із Раджастхану до Асаму. Аварія сталася біля Західної Бенгалії. Причину поки що з’ясовують.

На місці працюють рятувальники.

[Д. П. Сінгх, голова поліції]:
«Рятувальну операцію майже завершено. Ми бачили у двох вагонах затиснених пасажирів. Ми не зможемо витягти їх без допомоги кранів. Національні сили реагування на стихійні лиха над цим працюють. Це забере якийсь час».

Аварії на залізниці в Індії трапляються часто. Залізнична мережа країни дуже розвинена, але стара. Щодня обслуговує приблизно 23 мільйони пасажирів.

Одна з найбільших аварій сталася шість років тому в штаті Уттар-Прадеш. Тоді зійшло з рейок 14 вагонів і загинуло 127 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Потяг зійшов із рейок в Індії, є загибліУ США найвища інфляція за 40 роківПольща закрила прикордонний перехід із БілоруссюНа місці обвалення багатоповерхівки в Нігерії тривають пошукиСистема охорони здоров’я Румунії не справляєтьсяМіграційний табір на півдні Мексики розібрали, а мігрантів попросили пітиТрибунал визнав геноцид у Китаї: як відреагували турецькі уйгуриТисячі мігрантів не можуть покинути південь МексикиУ США 15-річний підліток учинив у школі стрілянину, загинуло троє людейСаміт ЄС: до Брюсселя приїхали лідери Східного партнерства