28.10.2024
Телеканал NTD

Попри коронавірус: американці не втрачають почуття гумору й підтримують інших

Попри коронавірус: американці не втрачають почуття гумору й підтримують інших

Чоловік махає рулоном туалетного паперу біля дороги — таку картину можна бачити в американському штаті Індіана...

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Чоловік махає рулоном туалетного паперу біля дороги — таку картину можна бачити в американському штаті Індіана. Девід купує цей нині дефіцитний товар і роздає його автомобілістам.

Ця ситуація на вигляд кумедна, але в ній немає ані краплі іронії. Молодик хоче підтримати людей в умовах епідемії COVID-19.

[Девід Карпентер, житель Індіани]:
«Багато хто запасається такими товарами. Та якщо їх комусь не вистачить, то це проблема. Не лише паперу, але й лізолу та іншої продукції. Ті, кому вони насправді потрібні, можуть заразитися».

А це магазин квітів в Арканзасі. Тут за 75 доларів продають розкішний букет із 12 рулонів туалетного паперу. Флористи прикрасили його стрічками та стразами.

[Девід Фолкнер, флорист]:
«Концепція та ж. Є зелень, букет у вазі з водою, він прикрашений стрічками».

[Барт Фолкнер, флорист]:
«Знадобилися технічні рішення».

[Девід Фолкнер, флорист]:
«Довелося попрацювати. Як скласти туалетний папір красиво?»

У США першого хворого на коронавірус виявили 21 січня. Відтоді за даними ВООЗ, заразилося 35 224 людини. Померла — 471, а 180 пацієнтів одужало. З 13 березня в країні діє режим надзвичайної ситуації. Закрито школи й розважальні заклади. Усі штати запроваджують обмеження відповідно до місцевої ситуації.

У Міннесоті серед іншого заборонили відвідувати будинки для людей похилого віку. Але Чарлі однаково приїжджає до батька. Він нічого не порушує, просто сідає знадвору біля вікна й розмовляє з татом телефоном.

[Шарон Комптон, співробітниця будинку для людей похилого віку]:
«Чарлі — чудовий син. Він приїжджає до батька щодня».

Чарлі також хоче повісити навпроти вікна годівницю, щоб його тато міг милуватися птахами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Попри коронавірус: американці не втрачають почуття гумору й підтримують іншихЯпонія додасть фінвалів до переліку видів для китобійного промислуУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантівЧим пригощатимуть гостей «Оскара»Марокко: лазні закриті, води немаєДедалі частіші повені в Бразилії можуть створити хвилю кліматичної міграціїОгляд світових подій (з 7 по 12 квітня)Польська поліція розганяє фермерів сльозогінним газом та шумовими гранатамиГаїті закликає міжнародну спільноту запобігти геноциду в острівній державіВиснажлива спека заважає філіппінським школярам здобувати знання

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: