28.10.2024
Телеканал NTD

Завдяки ізоляції через COVID-19 римлянка знайшла час задуматися про життя

Завдяки ізоляції через COVID-19 римлянка знайшла час задуматися про життя

Жителька Рима Франческа — фахівець зі зв'язків з громадськістю великої італійської компанії. Але через епідемію коронавірусу..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Жителька Рима Франческа — фахівець зі зв’язків з громадськістю великої італійської компанії. Але через епідемію коронавірусу вона вже тиждень працює з дому.

[Франческа Валагусса, жителька Рима]:
«Працювати, сидячи вдома, це зазвичай чудово. Але мені все трохи складніше, бо я тримаю собаку й двох кішок. Це означає, що мушу якось дати їм раду, поки спілкуюся з Нью-Йорком, Бразилією чи Великою Британією».

В Італії виявили більш як 31 з половиною тисячу випадків захворювання на COVID-19, понад 3500 осіб померло. У країні діє надзвичайний стан. Обмежено пересування громадян, а з 12 по 25 березня закрито бари, ресторани й майже всі магазини, крім супермаркетів та аптек.

Франческа виходить з дому лише в масці й рукавичках. Ще одна проблема — закрито громадські парки, тому собаці ніде побігати. До того ж спілкування з друзями стало віддаленим.

[Франческа Валагусса, жителька Рима]:
«Відчуваємо себе трохи більш самотніми, трохи більш розділеними. Нам стало трохи нудніше».

Однак італійка в цих неочікуваних труднощах бачить і позитивне. Вона почала знаходити час для себе, наприклад, щодня займається йогою. Також жінка навчилася більше цінувати друзів. На думку Франчески, вимушена ізоляція допоможе людям зрозуміти щось важливе в житті.

[Франческа Валагусса, жителька Рима]:
«Ситуація з коронавірусом може навчити нас дечого. Гадаю, ця історія може бути корисною. Перестати метушитися, сісти, подумати про життя. Стало складніше, але тепер ми можемо навчитися належно все цінувати».

Італійка не відчуває відчаю й хоче надихнути інших європейців, яким теж доводиться жити в ізоляції через пандемію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Завдяки ізоляції через COVID-19 римлянка знайшла час задуматися про життяАвстралійські шахтарі роблять асани, щоб позбутися стресуПольська поліція розганяє фермерів сльозогінним газом та шумовими гранатамиВирощування календули процвітає в Єгипті, попри економічний спадМедзаклади Південної Кореї гостро потребують лікарівПарк з’явиться на естакаді в центрі ТокіоООН: дитяча смертність у світі зменшилася до рекордно низького рівняЧерез посуху в Мехіко пересохли канали ацтеківЯк Австралія перетворила морських шкідників на джерело цінної ікриСтолиця В’єтнаму очолила список міст із найбруднішим повітрям

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: