03.09.2021
Телеканал NTD

Тайські мавпи не голодують попри відсутність туристів

Тайські мавпи не голодують попри відсутність туристів

Пандемія пандемією, а обід — за розкладом. Тайським мавпам не загрожує голодна смерть навіть за відсутності..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Пандемія пандемією, а обід — за розкладом. Тайським мавпам не загрожує голодна смерть навіть за відсутності іноземних туристів. У цьому запевняють місцеві жителі.

Ця жінка заробляє тим, що продає туристам їжу для зграї вічно голодних мавп. Туристів із-за кордону стало значно менше, і бізнес у неї не йде. Та за мавп можна не хвилюватися, запевняє вона.

[продавчиня їжі для мавп]:
«Туристів менше, але мавпи не голодні, бо влада про них піклується. Вранці їм дають овочі з ринку. Мавпи не голодують, а ось ми — так. Але ми звикли. Ми вже давно живемо з ними пліч-о-пліч».

Нещодавно в мережі розмістили ролик, який став вірусним і занепокоїв користувачів. У ньому показано велику кількість мавп, які бродять у пошуках їжі поблизу тайських храмів. Але туристів, які зазвичай їх годують, немає. Журналісти вирішили з’ясувати масштаб проблеми й приїхали до знаменитого храму мавп у провінції Лопбурі, щоб оцінити ситуацію. Виявилося, що мавпи, як і раніше, активно щось жують. Місцеві жителі про них не забувають.

[тайська туристка]:
«Зараз тут немає іноземних туристів. Тому, як місцеві, ми мусимо допомагати один одному й надихати. Варто замислюватися про це й просто їх годувати. Якщо вдома є овочі чи банани, то просто вийти і їм дати».

У Таїланді хворих на коронавірус — понад 700. Один помер.

Торік країну відвідало майже 40 мільйонів туристів. Цього року чекають як мінімум на 5 мільйонів менше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тайські мавпи не голодують попри відсутність туристівПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніНью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахУ Нью-Йорку з’явився новий парк із мальовничим краєвидомАвстралієць зібрав колекцію вінтажних проєкторів для кінотеатрівФестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемКапелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоніПерші у світі банки виникли в Марокко