17.07.2021
Телеканал NTD

Шимпанзе в заповіднику США захищають від коронавірусу

Шимпанзе в заповіднику США захищають від коронавірусу

Ці шимпанзе живуть біля підніжжя Каскадних гір у штаті Вашингтон. Це національний заповідник, де піклуються про..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Ці шимпанзе живуть біля підніжжя Каскадних гір у штаті Вашингтон. Це національний заповідник, де піклуються про десятьох літніх приматів. Здебільшого вони народилися в лабораторіях.

Сьогодні тут вирішили вбезпечити мавп від китайського коронавірусу. Відомо, що віруси, які спричиняють захворювання дихальних шляхів у людей, також можуть призвести до спалаху серед приматів. Приміром, 2016 року через зараження коронавірусом деяких громад у Кот-д’Івуарі хвороба перекинулась і на популяцію диких шимпанзе.

Повідомлення про перші випадки коронавірусу в штаті Вашингтон з’явилися на початку березня. Після цього в заповіднику різко зменшили кількість персоналу, що взаємодіє з приматами. Решта тепер мусить носити рукавички й маски.

[Діана Гудрич, співзасновниця заповідника]:
«Маємо взяти за основу те, що можемо бути переносниками вірусу. Хоч і не видно жодних симптомів, але ми можемо бути носіями. Тому хочемо поставити максимальний бар’єр між нашими вірусами й шимпанзе. Ми захищаємо їх від нас».

Щоліта заповідник проводить заходи, на яких збирає кошти. Вони необхідні, щоб заклад не закрили. Однак цього року всі масові події вирішили скасувати. Власники заповідника кажуть, що збиратимуть гроші за допомогою онлайн-кампаній.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шимпанзе в заповіднику США захищають від коронавірусуАвстралієць урятував будинок від пожежі, але втратив його в повеніГрупа волонтерів має намір провести 40 днів в ізоляції в підземній печеріНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергіюВООЗ: ризик поширення вірусу Ебола з Гвінеї до сусідніх країн дуже великийПерукар навчилася майстерно стригти однією рукоюАвстралійський стоматолог зробив перший у світі протез лапи для коалиАвстралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблівБізнес на бананових кексах: як американка змінила професіюНа лаві вулкана в Ісландії смажать сосиски