28.10.2024
Телеканал NTD

Шимпанзе в заповіднику США захищають від коронавірусу

Шимпанзе в заповіднику США захищають від коронавірусу

Ці шимпанзе живуть біля підніжжя Каскадних гір у штаті Вашингтон. Це національний заповідник, де піклуються про..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Ці шимпанзе живуть біля підніжжя Каскадних гір у штаті Вашингтон. Це національний заповідник, де піклуються про десятьох літніх приматів. Здебільшого вони народилися в лабораторіях.

Сьогодні тут вирішили вбезпечити мавп від китайського коронавірусу. Відомо, що віруси, які спричиняють захворювання дихальних шляхів у людей, також можуть призвести до спалаху серед приматів. Приміром, 2016 року через зараження коронавірусом деяких громад у Кот-д’Івуарі хвороба перекинулась і на популяцію диких шимпанзе.

Повідомлення про перші випадки коронавірусу в штаті Вашингтон з’явилися на початку березня. Після цього в заповіднику різко зменшили кількість персоналу, що взаємодіє з приматами. Решта тепер мусить носити рукавички й маски.

[Діана Гудрич, співзасновниця заповідника]:

«Маємо взяти за основу те, що можемо бути переносниками вірусу. Хоч і не видно жодних симптомів, але ми можемо бути носіями. Тому хочемо поставити максимальний бар’єр між нашими вірусами й шимпанзе. Ми захищаємо їх від нас».

Щоліта заповідник проводить заходи, на яких збирає кошти. Вони необхідні, щоб заклад не закрили. Однак цього року всі масові події вирішили скасувати. Власники заповідника кажуть, що збиратимуть гроші за допомогою онлайн-кампаній.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шимпанзе в заповіднику США захищають від коронавірусуСтаре місто в Дубровнику хочуть повернути місцевим жителямВеличезне джерело природного водню знайшли в албанській шахтіВирощування календули процвітає в Єгипті, попри економічний спадУ Гонконгу запроваджують заборону на одноразовий пластиковий посудОгляд світових подій (з 7 по 12 квітня)Столиця В’єтнаму очолила список міст із найбруднішим повітрямКонфіскованій зброї знайшли мирне застосування в ПеруНа Канарських островах протестують проти масового туризму19 000 голів худоби на борту: скандальне судно прибуло до Іраку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: