21.02.2022
Телеканал NTD

Колючі й запашні: мешканців зоопарку в Берліні пригощають ялинками

Колючі й запашні: мешканців зоопарку в Берліні пригощають ялинками

Їсти подано. І в меню лише один рядок — різдвяні ялинки. У Берлінському зоопарку влаштували традиційну..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Їсти подано. І в меню лише один рядок — різдвяні ялинки. У Берлінському зоопарку влаштували традиційну святкову вечерю для тварин. Раз на рік їх пригощають непроданими ялинками.

[Андреас Кнірієм, директор Берлінського зоопарку]:
«Вони містять дуже багато ефірних олій, і хвоя ще свіжа. Для тварин це як ласощі».

Для слонів ялинки не лише частування, а й іграшка. Ще їм дуже подобається запах хвої.

[Крістіане Райс, прессекретар Берлінського зоопарку]:
«Зазвичай вони не мають такої колючої їжі, а ця трішки поколює язика. Голки й смак смоли — це щось незвичне, цікаве й захопливе. Тому тваринам подобається таке частування. Це смак свята».

Ялинками також пригостили бізонів, оленів та овець.

Проте в зоопарку не приймають ялинки від приватних осіб. Тож здати після свята свою зелену красуню не вдасться. Тваринам дають лише ті дерева, які не дезінфікували й не прикрашали дощиком.

[Крістіане Райс, прессекретар Берлінського зоопарку]:
«Маємо спеціальних постачальників. Вони доставляють нам необроблені дерева. Це відбувається за кілька днів після свят».

Берлінський зоопарк — один із найбільших у Німеччині. Розкинувся на 35 гектарах. Тут живе 15 тисяч тварин півтори тисячі видів. Найяскравіші зірки зоопарку — це великі панди Мен Мен і Цзяо Цін та двоє їхніх дитинчат — Мен Сян та Мен Юань.
Коротке посилання на цю сторінку:

Колючі й запашні: мешканців зоопарку в Берліні пригощають ялинкамиІндієць побудував для дружини копію Тадж-МахалуЧетверо бенгальських тигренят поповнили зоопарк у МексиціУ Празькому зоопарку вперше оселився вомбатАвстралійський абориген іде до своєї мрії, навчаючись на перукаря20-річчя «Володаря перснів» відзначать у Новій ЗеландіїНью-Йоркський ботанічний сад у 30-те проводить шоу мініатюрних поїздівВ Австралії пастор-пілот літаком відвідує парафіянСам-один через Атлантику: португалець пропливе на тримарані 6000 км