21.01.2022
Телеканал NTD

В Антверпенському зоопарку народився рідкісний тапір

В Антверпенському зоопарку народився рідкісний тапір

Це смугасте поросятко урізноманітнює будні працівників Антверпенського зоопарку в Бельгії. Малюк народився в грудні. Цей чепрачний..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Це смугасте поросятко урізноманітнює будні працівників Антверпенського зоопарку в Бельгії. Малюк народився в грудні. Цей чепрачний тапір. Вид вважають рідкісним, і він є в Червоній книзі.

[Лінн ван Стенворт, доглядачка]:
«У дитинчати все чудово. Воно жваве й грайливе, постійно бігає і почувається щасливим».

Маму малюка звуть Накаль, а батька — Баку. Таке ім’я має японський міфологічний персонаж, у якому вгадується образ чепрачного тапіра. У Накаль це вже четверте дитинча, але раніше народжувалися лише самички, а тепер — самець.

Доглядачі зоопарку запропонують обрати йому ім’я в одній із соцмереж. Є два варіанти: Ваян і Віллі.

Чепрачні тапіри — найбільші представники родини. Ці потайні нічні тварини мешкають у густих дощових лісах Азії. Такий спосіб життя ускладнює спостереження за ними. Проте вчені переконані, що їм загрожує зникнення. Причина — вирубування дерев та скорочення місць проживання.

Тапірів легко приручати. Вони чудово почуваються в зоопарках і добре розмножуються.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Антверпенському зоопарку народився рідкісний тапірКози Австралії — травоїдні пожежникиВід тигрів до мурах: у Лондонському зоопарку перераховують тваринУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомОдразу п’ять амурських тигренят радують гостей зоопарку в Південній КореїУ Бразилії збудували міст для рідкісних мавпБританець побудував найбільшу в країні модель залізниці3000 рідкісних річкових черепах випустили в тропічних лісах ПеруВ Індії слоненят рятують від холодівПес 13 годин зігрівав пораненого господаря в горах Хорватії