21.01.2022
Телеканал NTD

Португалець перетнув Атлантику на тримарані з кайтом

Португалець перетнув Атлантику на тримарані з кайтом

Сила вітру, води й сонця — саме це допомогло португальському кайтсерферу переплисти Атлантику на маленькому тримарані...

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Сила вітру, води й сонця — саме це допомогло португальському кайтсерферу переплисти Атлантику на маленькому тримарані. Франсішку Луфінья сподівається, що його досягнення увійде до Книги рекордів Гіннеса як найшвидший перетин Атлантичного океану за допомогою повітряного змія.

3 листопада тримаран стартував від португальського порту Кашкайш. Незабаром почалися проблеми. Так, кайтсерфер до кінця місяця чекав гарної погоди на Канарських островах і лише потім вирушив далі.

У дорозі судно почало протікати. Вода попадала до батарейного відсіку. Тож мусив вичерпувати. До того ж порвалося кілька кайтів.

[Франсішку Луфінья, кайтсерфер]:
«Я багато чого навчився і пройшов через серйозне випробування своєї стійкості. Головне — навчився ставитися до труднощів філософськи. Мав дуже багато проблем, рвалися повітряні змії. І єдиний спосіб не страждати — це думка, що могло бути й гірше».

Португалець проплив коло 6400 кілометрів. Подорож тривала 48 днів. 25 із них кайтсерфер провів в океані. Електроенергію отримував за допомогою сонячних батарей, а пфрісну воду видобував із морської. Тепер Луфінья чекає на рішення представників Книги Гіннеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Португалець перетнув Атлантику на тримарані з кайтомНью-Йоркський ботанічний сад у 30-те проводить шоу мініатюрних поїздівДля мавп влаштували грандіозний бенкет у ТаїландіВулиці Лондона засяяли одночасноБоснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихСлону, тигру та горилі зробили подарунки на ГеловінМіс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемоніїАвстралійський абориген іде до своєї мрії, навчаючись на перукаряУ Бразилії збудували міст для рідкісних мавпМільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва