05.10.2022
Телеканал NTD

Португалець перетнув Атлантику на тримарані з кайтом

Португалець перетнув Атлантику на тримарані з кайтом

Сила вітру, води й сонця — саме це допомогло португальському кайтсерферу переплисти Атлантику на маленькому тримарані...

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Сила вітру, води й сонця — саме це допомогло португальському кайтсерферу переплисти Атлантику на маленькому тримарані. Франсішку Луфінья сподівається, що його досягнення увійде до Книги рекордів Гіннеса як найшвидший перетин Атлантичного океану за допомогою повітряного змія.

3 листопада тримаран стартував від португальського порту Кашкайш. Незабаром почалися проблеми. Так, кайтсерфер до кінця місяця чекав гарної погоди на Канарських островах і лише потім вирушив далі.

У дорозі судно почало протікати. Вода попадала до батарейного відсіку. Тож мусив вичерпувати. До того ж порвалося кілька кайтів.

[Франсішку Луфінья, кайтсерфер]:

«Я багато чого навчився і пройшов через серйозне випробування своєї стійкості. Головне — навчився ставитися до труднощів філософськи. Мав дуже багато проблем, рвалися повітряні змії. І єдиний спосіб не страждати — це думка, що могло бути й гірше».

Португалець проплив коло 6400 кілометрів. Подорож тривала 48 днів. 25 із них кайтсерфер провів в океані. Електроенергію отримував за допомогою сонячних батарей, а пфрісну воду видобував із морської. Тепер Луфінья чекає на рішення представників Книги Гіннеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Португалець перетнув Атлантику на тримарані з кайтомСтрашненькі, але милі: найпотворнішого собаку світу вибрали в СШАДо зоопарку Каракаса привезли рідкісних левівУ дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахівПряма трансляція з гнізда сипух приваблює глядачів з усього світуПеревернутий будинок звели в парку розваг у Румунії«Божевільні автомобілі» промчали вулицями Ліми в ПеруРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: