21.02.2022
Телеканал NTD

Світ «Аліси у Дивокраї» відтворили за допомогою сяйних скульптур

Світ «Аліси у Дивокраї» відтворили за допомогою сяйних скульптур

Білий Кролик, Березневий Заєць і Чеширський Кіт — тут зібралися майже всі герої з фантастичного світу..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Білий Кролик, Березневий Заєць і Чеширський Кіт — тут зібралися майже всі герої з фантастичного світу Льюїса Керролла. Ця виставка сяйних скульптур проходить у литовському місті Пакруоїс.

[Вадим Овчинко, організатор виставки]:
«»Аліса у Дивокраї» — це історія з дитинства. Ми подумали, що запропонувати людям трохи чарівного й чогось казкового та гарного з дитинства — це чудово. Усім має сподобатися».

Сотні скульптур створили із шовку. Їх підсвічують мільйони лампочок. Тут можна помандрувати казковим лісом, зайти на чаювання до Капелюшника чи погуляти серед квітів.

[гостя виставки]:
«Тут дуже приємно. Прекрасні сяйні скульптури й чудова історія про Алісу і Дивокрай. Мені дуже подобається».

Фестиваль світлових інсталяцій у Пакруоїсі проходить учетверте. Зараз це один із небагатьох розважальних заходів у Литві, бо через COVID у країні діють обмежувальні заходи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Світ «Аліси у Дивокраї» відтворили за допомогою сяйних скульптур75-річчю від дня народження Девіда Бові присвятили виставку в Нью-ЙоркуМексиканці розбивають піньяти, перемагаючи таким чином у собі гріхиЗмагання собак-серферів пройшли в БразиліїВаленсійці обстоюють справжній рецепт традиційної стравиЧому марципани — візитівка іспанського міста ТоледоБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиВіллу з фрескою Караваджо в Римі продадуть на аукціоніФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоСанта-Клаус відкрив різдвяний сезон в Ізраїлі