02.11.2021
Телеканал NTD

Велосипед для піших прогулянок змінює життя людей з обмеженими фізичними можливостями

Велосипед для піших прогулянок змінює життя людей з обмеженими фізичними можливостями

Американка Ліндсі з Массачусетсу займалася йогою й щодня пробігала по п'ять кілометрів. Але інсульт позбавив її..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Американка Ліндсі з Массачусетсу займалася йогою й щодня пробігала по п’ять кілометрів. Але інсульт позбавив її колишньої активності, і жінка майже не виходила з дому. Однак тепер вона може більше рухатися завдяки велосипеду для піших прогулянок.

Ліндсі вперше побачила його в Instagram — на сторінці акторки Сельми Блер, яка страждає від розсіяного склерозу й ходить із тростиною.

[Ліндсі Мейн, жителька міста Веймут]:
«Вона опублікувала свою фотографію із цим крутим, дивним, але чудовим велосипедом. І всі були здивовані, я теж».

Ліндсі похвалила велосипед у коментарях. А акторка подарувала їй такий самий, бо в жінки не вистачало грошей, щоб придбати самій. Коштує він майже 2000 доларів.

[Ліндсі Мейн, жителька міста Веймут]:
«Рух — це найкращі ліки. Якщо відмовитися від нього, то потім узагалі не зможеш рухатися».

Цей велосипед — винахід нідерландської дизайнерки Барбари Алінк. Називається він Alinker. Спочатку Барбара зробила його для своєї мами, яка не любить їздити в інвалідному візку. Тепер такі пристосування купують люди з обмеженими фізичними можливостями. Також велосипед підходить тим, хто відновлюється після операції.

[Барбара Алінк, винахідниця]:
«Ізоляція — гірша за саму хворобу. А з Alinker людина знову починає вести більш активне життя. З ним можна піти на зупинку, сісти в автобус, поїзд чи літак».

Велосипеди виготовляють на заводі в Тайбеї. Зараз винахідниця розробляє такий самий транспорт, але для дітей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велосипед для піших прогулянок змінює життя людей з обмеженими фізичними можливостямиНовий робот-медуза «їсть» сміття на поверхні моряУ Гонконзі розробляють робота-медсестру, схожу на героїню анімеДослідження: какаду навчають один одного відкривати сміттєві бакиНАСА прогнозує, що впродовж 10 років прибережні зони буде затоплено19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на монопланіВ іспанській Малазі росте 52 види орхідей, однак ботаніки й далі шукають новіРоботи-помічники й станції медогляду: у Парижі пройшла виставка технологійІталійського робота-гуманоїда навчають зчитувати людські емоціїІспанський стартап робить стейки із замінника м’яса за допомогою 3D-принтера