03.01.2021
Телеканал NTD

Британські співробітники магазинів: «Таке відчуття, що зараз воєнний час»

Британські співробітники магазинів: «Таке відчуття, що зараз воєнний час»

Британські роздрібні продавці й ательє з пошиття одягу кажуть, що зіткнулися з найгіршою кризою з часів..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Британські роздрібні продавці й ательє з пошиття одягу кажуть, що зіткнулися з найгіршою кризою з часів Другої світової війни. Дедалі більше магазинів Лондона зачиняють свої двері через епідемію коронавірусу. Ті, хто ще працює, кажуть, що покупців стало дуже мало й скоро не буде зовсім.

[Орліс Рамірес, менеджер взуттєвого магазину]:
«Цього тижня жоден покупець ще не ввійшов у наші двері. Так вести бізнес неможливо. Ми переживаємо велику кризу. Не знаю, як довго ми зможемо витримати цей жах під назвою коронавірус».

Деякі продавці кажуть, що нині ситуація в бізнесі гірша, ніж під час світової фінансової кризи 2008 року.

[Баррі Кляйн, менеджер магазину]:
«Думаю, що 2008-й став останнім роком, коли ситуація загострилася, але не настільки, як зараз… Таке відчуття, що зараз воєнний час».

У реагуванні на вірус Велика Британія пішла іншим шляхом, ніж решта країн. Вона не запроваджувала жорсткого карантину й не закривала шкіл, університетів і громадських закладів. Проте нещодавно прем’єр-міністр Борис Джонсон закликав людей уникати пабів, клубів, ресторанів, кіно й театрів. Ці сектори постраждали найбільше. А тепер багато власників магазинів кажуть, що можуть утратити бізнес.

[Баррі Кляйн, менеджер магазину]:
«Продажі в магазині впали на 75%. І вони можуть опуститися до нуля, якщо до магазину взагалі ніхто не приходитиме. Ми також експортуємо частину продукції й продаємо її оптом. Якщо нас тут це торкнулося, я впевнений, що це зачепило весь світ».

17 березня британський уряд дав старт програмі короткострокової фінансової допомоги великим компаніям, що постраждали від поширення COVOD-19. Її буде курувати й фінансувати Банк Англії.

У країні понад 3200 хворих на коронавірус. 144 людини померло.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британські співробітники магазинів: «Таке відчуття, що зараз воєнний час»Рідкісний публічний виступ: Трамп сказав, що нетерпляче чекає 2024-го рокуЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноООН: міжнародний туризм за два роки може втратити $ 4 трлнМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстрілиКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»Єврокомісія оприлюднила правила для літніх подорожей всередині блокуКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб